yayincilar/huseyin-ozkaya/huseyin-ozkayax250.jpg

Hüseyin Özkaya Haberleri

Hüseyin Özkaya, 1977 tarihinde Antalya Alanya'da dünyaya geldi. Aynı şehirde İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladıktan sonra.Gazi Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve yine Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik eğitiminin tamamladı. Ankara'da siyasi kulislerin nabzını tutan Özkaya, yerel ve ulusal bazda yayımlanan çeşitli gazetelerde yaklaşık 15 yıl haber peşinde koştu.  Özkaya bugün hala 'kutsal' olarak tanımladığı bu koşuşturmacasına devam ediyor ve deneyimlerini birhaberoku.com'da okuyucularımızla paylaşıyor..

Haber, güncel, çoğu zaman kamuoyunu yakından ilgilendiren ilginç bir olayın nesnel ve gerçeğe uygun bir biçimde okuyucuya sunulmasıdır. birhaberoku.com'da yayınlanan haberlerin metninde her türlü taraflı değerlendirmelerden ve söz oyunlarından uzak durulur. Haber görselleri çoğu zaman özgün ve ajanslardan, bazı durumlarda da sosyal medya platformlarından temin edilebilmektedir. Metinler kısa, haber dili de yalındır. Haber arşivimizde editörler tarafından Hüseyin Özkaya etiketiyle ilişkilendirilmiş haberlerden bir ön listeleme yaptık.

Aradığınız haberi bulamadınız mı? Son dakika Hüseyin Özkaya haberleri için Google Özel Arama'yı deneyin ›› Hüseyin Özkaya