Belediyenin Whatsapp grubuna bu fotoğrafı gönderip intihar etti


Haber Oku Kaynak: Haber Oku / Şehir: Genel
Belediyenin Whatsapp grubuna bu fotoğrafı gönderip intihar etti

Son günlerde Belediye Başkanı Menderes Türel'in istifasının istendiğine dair çıkan haberlerle sıkıntılı günler geçiren Antalya Büyükşehir Belediyesi şoke eden bir intihar olayıyla sarsıldı.. Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya hizmet biriminde Park Bahçeler bölümünde çalışan Hakan Şahin isimli işçi dün gece Alanya'nın Tepe Mahallesi civarında bulunan bir restoranın yakınlarında başına silah dayayarak intihar etti. Şahin'in intihar etmeden önce yerel basına, başına silah dayanmış biçimde çekilmiş fotoğrafının altına, Artık yolun sonuna geldik, arkası olan kullandı kullansın bakalım.. Kimse cenazeme gelmesin.. mesajı bıraktığı öğrenildi..

Takip Et

Son dakika. Antalya Büyükşehir Belediyesini sarsan intihar olayı...

Aracının içinde intihar eden Hakan Şahin isimli işçi, Antalya Büyükşehir Belediyesi Whatsapp grubuna başına silah dayadığı fotoğrafını gönderdi ve intiharından üç kişiyi sorumlu tuttuğunu açıkladıktan sonra intihar etti. Sosyal medya hesabında bir fotoğraf paylaşarak neden intihar ettiğini takipçileriyle paylaşan Hakan Şahin isimli işçinin intihar haberini alan yakınları sinir krizi geçirdi..

Hakan Şahin Antalya İntihar Antalya Büyükşehir Beleidyesi
Şahin'in bıraktığı mesaj..

İNİTHAR OLAYI DOĞRULANDI.

İntihar olayını doğrulayan Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney olay yerine giderek inceleme yapacağını ve gerekli açıklamaları daha sonra yapacaklarını söyledi.

HAKAN ŞAHİN, İNTİHAR ETMEDEN ÖNCE BIRAKTIĞI NOTTA ŞU İFADELERE YER VERDİ; 

Artık yolun sonuna geldik. Bunun sorumlusu Semra Yalçın, Serdar Akçe ve Arif Yeni. Bu yerde arkası olan kullnadı, kullansın bakalım. Bu resim aynısını ATV'ye gönderdm. Umarım greken yerler duyar. Son olatak kimse cenazeye gelmesin. Allah seni bildiği gibi yapsın Semra hanım.

İLGİLİ HABER
İLGİLİ HABER
Youtuber Cem Korkmaz intihar etti.
01.11.2017

Youtuber Cem Korkmaz intihar etti.

İLGİLİ HABER
Kaynak:

Youtube Kanalımızı Takip Edin