Son dakika: Sedat Peker az önce twit attı: Kıymetli dostlarım..


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
Son dakika: Sedat Peker az önce twit attı: Kıymetli dostlarım..

Bir süredir haber alınamayan Sedat Peker, twitter hesabından bir paylaşım yaptı.. Peker uzun süredir sosyal medya hesabından paylaşım yapmıyordu. Peker'in Dubai yetkililerce gözaltına alındığı öne sürülüyordu

Takip Et

Sedat Peker'in uzun süre sosyal medya hesaplarından paylaşım yapmaması 'yakalandı mı' sorusunu gündeme getirdi. Peker, gece yarısı açıklama yaparak Duabili yetkililerle görüşmede olduğunu duyurdu.
 

İŞTE PEKER'İN MESAJLARI

1-Kıymetli dostlarım, öğle saatlerinden itibaren kaldığım mekandan yetkililerle beraber ayrıldım. Şu an kaldığım mekana, ailemin yanına geri geldim. Hakkımdaki iddiaların yoğunluğu nedeniyle karşılıklı sohbette bulunduk.

2-Şahsım hakkında herhangi bir Interpol kararı olmadığı için, tüm herkes gibi ülkelerinde misafir olarak bulunduğumu söylediler. Hakkımda birçok suikast ihbarı olduğunu bana ilettiler, hepimizin bildiği gibi.

Son dakika: Sedat Peker az önce bir twit attı
Son dakika: Sedat Peker az önce bir twit attı

3-Ülkeden ayrılmamda veya ülkede kalmamda herhangi bir sorunun olmadığını da bana ilettiler. Aydınlık Gazetesi’nde yazan SAT timlerinin ve MİT timlerinin yaptığı operasyonla yakalandığım asla doğru değildir.

4-Zaten ben uluslararası hukuka göre aranan bir kişi değilim. Bu sebeple yüce devletimizin bana resmi bir operasyon düzenleyebilmesi de mümkün değildir. Her normal insana davrandıkları gibi bana da kibar bir şekilde davrandılar.

Son dakika: Sedat Peker az önce bir twit attı
Son dakika: Sedat Peker az önce bir twit attı

5-süslü sülü, benim ahiretliğim, derin mehmet, pelikancılar, ve diğer zevatın tamamı; bizde söz namus. Eğer ölmez sağ kalırsak, bu hikayeyi tamamlamaktan geri durmayacağız.

6-Tabi ki bu süre zarfında gereği eğer yapılmazsa, yapmayanlarla ilgili söyleyecek sözlerimiz de elbet olacaktır. Beni sevdiği için dua edenlere, beni sevmediğinden dolayı sadece çocuklarıma ve aileme iyi dilek dileyenlere tüm kalbimle teşekkür ederim.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

İLGİLİ HABER
İLGİLİ HABER
Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin