Portakal’dan Erdoğan'ın o sözlerine yanıt: Ülke gerçeklerine bakalım!


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
Portakal’dan Erdoğan'ın o sözlerine yanıt: Ülke gerçeklerine bakalım!

FOX ana Haber'in başarılı sunucusu Gazeteci ve yazar Fatih Portakal, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Birileri çıkmış portakal mıdır mandalina mıdır sokağa çağırıyor" sözlerine yanıt vermeyeceğini belirterek ülkenin çok daha ciddi sorunları olduğunu, ülkenin çok daha önemli sorunlarına odaklanmak gerektiğini söyledi.

Takip Et

FOX TV Ana Haberi sunan gazeteci ve yazar Fatih Portakal, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Birileri çıkmış portakal mıdır mandalina mıdır sokağa çağırıyor. Haddini bil. Bilmezsen haddini, bu millet patlatır enseni” sözlerine yanıt vermeyeceğini açıkladı.

İLGİLİ HABER

CUMHURBAŞKANI’NA YANIT VERMEME KARARI ALDI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TV ekranından vatandaşları sokağa çağıran Fatih Portakal için “Birileri çıkmış portakal mıdır mandalina mıdır sokağa çağırıyor. Haddini bil. Bilmezsen haddini, bu millet patlatır enseni” dedi. Bu sözlerle ilgili ne söyleyeceği merak konusu olan Fatif Portakal, yanıt vermeyeceği kararını canlı yayından duyurdu. Portakal, programında konuya ilişkin, “Acaba ne diyecek Fatih, acaba kendisi hakkında söylenen sözlere cevap vermeyi düşünüyor mu, düşünmüyor mu? Hayır, kesinlikle. Eğer böyle bir şey bekliyorsanız ne bugün duyarsınız ne de gelecekte duyacaksınız. Biz burada sadece Türkiye’nin gerçek haberlerini paylaşıyoruz” açıklamasında bulundu.

Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin