Müftü ve Kadın Kuran Hocası Camide Çıplak Basıldı. Müftü: Hatim indiriyorduk!


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
Müftü ve Kadın Kuran Hocası Camide Çıplak Basıldı. Müftü: Hatim indiriyorduk!

Adana, müftü ve bir kadın Kuran hocasının cami lojmanında çıplak ve uygunsuz vaziyette basılma skandalıyla sarsıldı. Teftiş için köy camisine gelen 4 çocuk babası İlçe müftüsü M.Ç ve burada görevli kadın kuran hocası, kadın hocanın öğretmen olan kocası M. A. tarafından çıplak ve uygunsuz vaziyette basıldı. İddiaya göre aldatılan koca M.A., teftişe gelen müftüyü tekme-tokat dövdü ardından makam aracının camlarını kırdı.. Cami lojmanında kadın hoca ile uygunsuz vaziyetten basılan müftünün jandarmada verdiği ilk ifadesinde, iftiraya uğradıklarını ve hanım hoca ile birlikte hatim indirdiklerini, öne sürdüğü öğrenildi..

Takip Et

Adana’da evli ve 4 çocuk babası olan 40 yaşındaki ilçe müftüsü bir köyde Kuran kursu hocalığı yapan kadın hoca ile camide çıplak vaziyette basıldı.

Adana İl Müftüsü ise konuya ilişkin: Doğru olduğunu sanmıyorum. Araştırıyoruz, bir iftira söz konusu olabilir. açıklaması yaptı.. Öte yandan müftü M. Demir hakkında sosyal medyada yapılan FETÖ'cü iddiaları da dikkat çekti..  @o1 isimli bir sosyal medya kullanıcısının, Bir yerden bir yere gitsem oradaki camileri ziyaret eder namazımı o camilerde kılardım. O müftüyü tanıdıktan sonra artık evimde namaz kılmayı tercih ediyorum, paylaşımı dikkat çekti.

Adana’da bir ilçe müftüsü M.Ç. (40), iddiaya göre, önceki gün köy camilerini incelemeye çıktı. Müftü, bir köy camisine gitti. Cami imamı olmadığı için caminin anahtarını cami lojmanında kalan ve kadınlara Kuran öğreten Ş.A. isimli kadın kuran hocasından istedi.

İLGİLİ HABER

KADIN HOCANIN KOCASI İKİLİYİ ÇIPLAK VE UYGUNSUZ VAZİYETTE YAKALADI

Bu sırada, müftü içerideyken kadın hocanın dershane öğretmenliği yapan kocası M.A. eve geldi. M.A.’nın, karısı ile müftüyü çıplak halde yakaladığı ve müftüyü tekme tokat dövdüğü iddia edildi.

İLGİLİ HABER

MÜFTÜLÜK ARACININ CAMLARINI KIRDI

Müftü kaçıp yakın bir köyün imamından yardım istedi. İmam, köyün yakınlarından müftüyü alıp götürdü. Bu arada, öğretmen M.A., taş parçaları ile müftünün makam aracının camlarını kırdı.

OLAY JANDARMAYA İNTİKAL ETTİ

Olayın jandarmaya intikal etmesi üzerine jandarma; müftü, Kuran kursu hocası Ş.A. ve eşi öğretmen M.A.’nın ifadelerini aldı. Adli soruşturmanın yanı sıra kaymakamlıkça idari soruşturma başlatıldı. Adana Müftülüğü de olayı araştırması için bir müfettiş görevlendirdi. İlçe müftüsü M.Ç'nin ilk ifadesinde iftira atılıyor, Hatim indiriyorduk. dediği öğrenildi.. 

İLGİLİ HABER

ADANA İL MÜFTÜSÜ: ARAŞTIRIYORUZ

Soruşturma sürdürülürken Adana Müftüsü Arif Gökçe “Olayın doğru olduğunu sanmıyorum. Araştırılıyor. Kadının kocasının 1.5 yıldır eşinin tayini için müftü beyi tehdit ettiğini biliyoruz. Hoca hanım da iddiayı kabul etmiyor, ‘Kocam beni boşamak istiyor, sürekli baskı yapıyordu, şizofren tedavisi görüyordu’ diyor” dedi.

İlçe müftüsü M.Ç.’nin konuyla ilgili gazetecilerle görüşmek istemediği bildirildi.

Olayla ilgili idari soruşturma devam ediyor.

KAYNAK: https://amp.haberturk.com/gundem/haber-amp/1112576-muftu-kuran-kursu-hocasi-kadin-ile-lojmanda-basildi-iddiasi

İLGİLİ HABER
İLGİLİ HABER

 

MÜFTÜ FETÖ'CÜ İDDİASI

Öte yandan tüm bu gelişmelerin merkezindeki Sarıçam ilçe Müftüsü M. Demir'in FETÖ'cü olduğu ve bölgede FETÖ ile bağlantısı olmayan çok sayıda kişiyi FETÖ olmakla suçlayıp fişlediği iddia edildi..

Sosyal medyada müftü ile ilgili yapılan yorumalrın bazıları şöyle:

@Adana
Sarıçam dan emekli İlçe Müftüsü M. Demir sana söylemek istediğim tek şey Allah sana öyle bir bela versin ki ben ne yaptım da benim başıma bu bela geldi diye düşünenin. Allah belanı versin.

@Sarıçamlı vatandaş
Adana Sarıçam ilçe emekli müftüsü M. Demir, Fetöcü olmayan görevliler hakkında soruşturma açtı, onların tayinlerini çıkartıp başka ilçelere gönderdi. Baş Fetöcü M. Demir'in Allah belasını versin.

@Adanalı Vatandaş
Vatandaş olarak şunu gördüm.Fetöcülerin bu memlekete verdiği zararı müslüman olmayan devletler bile vermedi.Benim diyeceğim bu kadar.

@Sarıçam
Müftü M. Demir hoca keşke seni dünyada tanımasaydım. Bana yaptığın haksızlığı unutmam. Allah belanı versin.

#Sarıçam2
Ey M. Demir Hoca senin ettiğin zulmü ve kumpası bir Allah bilir bir de ben bilirim, bu hakkı nasıl ödeyeceksin? Senin ne olduğunu şimdi daha iyi öğrendim. Yer yüzünde senin ettiğin haksızlığın benzeri yok. Beni mağdur ettin, Allah da seni mağdur ve rencide etsin.

@Alper
Fetöcüler yüzden hiç kimseye güvenmiyorum artık.insanları Allah ile aldatanları hiç sevmiyorum. Allah Cumhurbaşkanımıza yardım etsin.

@Aziz
Adana il Müftüsü Arif Gökçe'ye soruyorum. Fetöcü imam, Müezzin,memurları niçin görevden almıyorsun? Niçin koruyorsun? Bunun sebebi nedir? Çocuk kandırıyorsun? Biz vatandaş olarak biliyorda, siz biliyor musunuz? Lütfen gereğini yapın.Hükümete zarar vermeyin.

@Sarıçam3
Allah 'ın adaleti şaşmaz. Allah, her şeyi bilir. Sen zamanında yapmışsan onu Çekeceksin vesselam.

@01
Sarıçam İlçe emekli müftüsü M. D. tanıyınca adı, C ile başlayan her şeyden uzak durmaya, arama Çin seddi çekmeye, başladım. Bir yerden bir yere gitsem oradaki camileri ziyaret eder Namazımı o camilerde kılardım. Şimdi evimde kılmayı tercih ediyorum.Adı C ile başlayan Cami,Cemaat sözcükleri beni bu adamı tanıdıktan sonra fikirlerim zikirlerim değişti.Bunun sebebi bu zat oldu. Benden merhamet,insan sevgisini aldı,bitirdi. Fitnenin önde gideni,iki yüzlü, insanları birbirine düşürmekti gayesi.Bütün görevi buydu sanki.Onun yüzünden insanlığa küstüm.Allah belasını versin.

 

Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin