Erdoğan: Hak mücadelesi sonuna kadar devam edecek


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
Erdoğan: Hak mücadelesi sonuna kadar devam edecek

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Twitter'dan İdlib ile ilgili yaptığı açıklamada 'Türkiye, bugünü ve geleceği bakımından tarihi ve hayati bir mücadele içerisindedir... Zulme karşı verdiğimiz hak mücadelesi sonuna kadar devam edecektir. Şehitler tepesi boş değildir, boş kalmayacaktır." dedi.

Takip Et

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

- Türkiye, bugünü ve geleceği bakımından tarihi ve hayati bir mücadele içerisindedir. Neticeleri en az 100 yıl önceki kadar büyük olacak bir mücadeleden, ülkemizin ve Milletimizin menfaatlerini koruyarak zaferle çıkmak için gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

"ÇOK DAHA BÜYÜK BEDELLER ÖDEYECEĞİMİZİN BİLİNCİNDEYİZ.."

- Tarih boyunca hep işgallere, zulümlere maruz kalmış bu coğrafyada, mücadeleden bir an geri kaçarsak, bir an birliğimize beraberliğimize sahip çıkmazsak çok daha büyük bedeller ödeyeceğimizin bilinciyle hareket ediyoruz.

"ŞEHİTLER TEPESİ BOŞ DEĞİLDİR, BOŞ KALMAYACAK"

- Bu büyük mücadeleyi verirken, kanlarıyla bu toprakları bize vatan kılan tüm şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum. Zulme karşı verdiğimiz hak mücadelesi sonuna kadar devam edecektir. Şehitler tepesi boş değildir, boş kalmayacaktır.

- Türkiye haklı mücadelesinden hiçbir zaman geri durmayacaktır. Hiçbir şehidinin kanını yerde bırakmayacaktır. Hiçbir ihaneti unutmayacaktır. Milletimiz yanımızda olduğu sürece her zorluğun üstesinden gelecek, ülkemizi köşeye sıkıştıracağını zannedenlere tarihi bir ders vereceğiz.

Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin