Çakıcı, Erdoğan'a seslendi: 'Ne Mutlu Türk'üm diyene' diyebilecek misin?


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
Çakıcı, Erdoğan'a seslendi: 'Ne Mutlu Türk'üm diyene' diyebilecek misin?

Kırıkkale Keskin T Tipi Cezaevinde Yatan ve Rahatsızlığı Nedeni İle Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesinde Tedavi Gören Alaattin Çakıcı,Seçim Sonrası İlk Değerlendirmelerini Basın Danışmanı Aracılığı ile Kamuoyuna Duyurdu. Çakıcı, Kasımpaşa’da doğan Rize potamya asıllı sayın Recep Tayyip Erdoğan’a bu aziz milletimiz ülkeyi yönetme iradesini kendisine teslim etmiştir... Bu Cuma günü sayın Bahçeli gibi namazdan çıktıktan sonra 'Ne mutlu Türk’üm diyene' diyebilecek kadar Türkiye sevdalısı mısın ?

Takip Et

ÇAKICI’DAN SEÇİM SONRASI İLK AÇIKLAMA
Kırıkkale Keskin T Tpi Cezaevinde Yatan ve Rahatsızlığı Nedeni İle Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesinde Tedavi Gören Alaattin Çakıcı,Seçim Sonrası İlk Değerlendirmelerini Basın Danışmanı Gazeteci Ferhat Aydoğan Aracılığıyal yaptı..

AlaattinÇakıcı ; Kamuoyuna saygılarımla arz ederim diyerek başladığı yazısında şu ifadelere yer verdi;

Devletimiz ve milletimiz, bugün ülkemizin bekası için özgür iradesiyle MHP’nin büyük gayretiyle, sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ilk turda yeni oluşumun başkanı seçilmesinde en büyük etken sayın Bahçeli ve yol arkadaşlarıdır.

"RİZE POTAMYA ASILLI SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN"
Kasımpaşa’da doğan Rize potamya asıllı sayın Recep Tayyip Erdoğan’a bu aziz milletimiz ülkeyi yönetme iradesini kendisine teslim etmiştir. Halka konuşmasında ülkeyi terörden temizlediğinden bahsetti, herhalde daha yolun başında olduğumuzu unuttu. Devletimizin sigortası olan ülkücüler ile ilgili bir kelime dahi etmedi. Bir de ülkeyi sokak çetelerinden temizledik diyor. Bu sokak çeteleriyle ilgili söylemi KCK’nın Türkiye genelinde sokak yapılanması olan çeteleri mi anlatmak istiyordu.

"SEÇMENLER, DEVLETİN BEKASI İÇİN SEVSE DE SEVMESE DE ERDOĞAN'A OY VERDİ"
Cumhur İttifakı’na oy verenler sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisine değil, devletin bekası için sevse de sevmese de beka sorunu yaşayan devletimiz için sayın Tayyip Erdoğan’a oy vermiştir.
AKP’li olmayan ama devlet bekası için ona oy veren ve verdirenlerin onun selamına ve teşekkürüne ihtiyacı yoktur!
Buradan kendilerine şunu hatırlatmak isterim. Çevrendeki Fetö’cüleri temizle. Devletin değişik kurumlarındaki AB ve ABD’ye hizmet eden hainleri temizlediğin sürece “ sözde değil pratikte” adalet kavramından elini çekmezsen, devlet aynı sıkıntıları gelecekte yaşayacaktır, lütfen unutma. Devletin sahibi sen değilsin ! Devletin mihenk taşı ülkücüler ve devletine gönülden bağlı her etnik mozaikten olanlardır. 

"NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYEBİLECEK KADAR TÜRKİYE SEVDALISI MISIN?"
Bu Cuma günü sayın Bahçeli gibi namazdan çıktıktan sonra “ Ne mutlu Türk’üm diyene” diyebilecek kadar Türkiye sevdalısı mısın ?
Sayın Cumhurbaşkanı; İnsanlar kriminal suçlu olabilir, çetelerin arkasında olan hani senin var ya, Trabzon’lu, çirkin ve kel, sana gündüz imam gece papaz diyen Süleyman efendi mi hedef gösterdi. Sokak çeteleri hap satar, eroin satar, karı satar. Ekonomik koşullardan sosyal devlet olamadığımız için gasp yapar. Kapalı olarak kimi kastediyorsun ?
Türkmen Alevi’lerinin, MAYAD’ın oylarını aldın. Konuşmanda neden onlara teşekkür etmedin ?
Unutma ! Sen yolcusun, Ülkücüler ve Türk Milliyetçi’leri, her etnik mozaiğe mensup vatan sevdalıları da hancılardır!
Annene, babana dua ettiğin gibi sayın Bahçeli’ye ve onun yol arkadaşlarına da dua et. Elinden ne gelirse de bana istediğini yapabilirsin.
Sokak çocuğu, sokak çetesi olmadığımı da o beyninin derinliklerine sok.    
İnşallah nefsini yenersin, bu milletin hizmetkarı olursun. Eğer bunları yapabilirsen sana hakkımı helal ediyorum.
Başta devletin her kötü gününde, gövdesini ateşe koyan sayın Devlet Bahçeli’ye saygılar sunar, aziz milletimize saygılarımla arz ederim.    

Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin