Akşener'den 'Evine dön' yanıtı: Sayın Erdoğan, ortağınızı..


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
Akşener'den 'Evine dön' yanıtı: Sayın Erdoğan, ortağınızı..

İYİ Parti Lideri Meral Akşener, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin dün yaptığı açıklamaya yanıt verdi. Akşener, Bahçeli'nin açıklamasını "Siyasi magazin" olarak değerlendirdi. AKşener açıklamasında 'Bir kez daha söyleyeyim, sayın Erdoğan ortağınızı üzerimize saldırmaktan alın.' ifadelerini kullandı

Takip Et

Meral Akşener’in açıklamaları:

Bahçeli başta ben olmak üzere partime saldırıyor. Biz bundan bıktık, lütfen ortağıyla ilgilensin. Birincisi bu. Diğer taraftan siyasi magazin konularından konuşmayı, siyasi nezaketle hiç bağdaştırmadığımı söylemek isterim.

Sayın Bahçeli’nin en önemli özelliği, kendisinin altını ısrarla çizdiği nezaketidir ama ekonomik problemler olduğu dönemde, salgın yaşadığımız bir dönemde, esnafımızın, işsiz gencimizin, tarımımızın pek çok sorunu varken, milletin sesini duymak yerine, o sese cevap vermek yerine siyasi magazinle meşgul olmasını hiç hoş bulmadığımı ifade etmek isterim.

Bir kez daha söyleyeyim, sayın Erdoğan ortağınızı üzerimize saldırmaktan alın.

İLGİLİ HABER

BAHÇELİ NE DEMİŞTİ?

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin dün İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e yaptığı çağrı siyasetin gündemini allak bullak etti.

“Zillet İttifakı’nın üç asıl ortağından ikisinin, yani CHP ile örtülü ortak HDP’nin Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerif’e menfi yaklaşımı ortadadır. Ancak İYİ Parti Genel Başkanı son hareketiyle onlardan ayrışmış, ayrı düşmüştür. Meral Hanım'ın kendisi adına hayırlı bir gelişmedir” ifadelerini kullanan Bahçeli, “Sayın Akşener’in böyle gitmeyeceğini, böyle ittifak olmayacağını, olsa bile bir ayağının çukura düştüğünü görüp derhal ve çok kısa süre içinde evine dönmesi doğru ve tutarlı bir davranış olacaktır” demişti.

Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin