Son dakika: Volkan Uzun tutuklandı


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
Son dakika: Volkan Uzun tutuklandı

Son dakika haberine göre, Çankaya'nın Küçükesat semtinde köpeğe cinsel istismarda bulunup, eziyet ederek ölümüne neden olan ve 9 ayrı suç kaydı bulunan Volkan Uzun, sosyal medyadan gelen yoğun tepkilerin ardından yeniden gözaltına alınarak çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Takip Et

Ankara Eminyet Müdürlüğü, "Çankaya'nın Küçükesat semtinde köpeğe eziyet ederek öldürüldüğü iddiasıyla suçlanan ve 9 ayrı suç kaydı bulunan Volkan Uzun'un tutuklandığını" duyurdu.

Ankara Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklama şöyle:

"Bazı basın yayın organları ve sosyal medya hesaplarından bir köpeğe eziyet edilerek öldürüldüğü yönünde yapılan paylaşımlarla iligli aşağıdaki açıklamanın yapılmasına gerek duyulmuştur:

İLGİLİ HABER

22.07.2020 günü ilimiz Çankaya ilçesinde meydana gelen olayla iligli 9 ayrı suç kaydı ve aranması olan şüpheli V.U. yakalanarak gözaltına alınmış, 23.07.2020 günü cezaevine tesim edilmiştir."

Volkan Uzun'un "köpeğe tecavüz ederek öldürdüğü" dün akşam sosyal medyada gündeme getirilmişti.Uzun polis tarafından gözaltına alınarak Küçükesat Karakolu'na götürülmüş ve sorgusunun ardından serbest bırakılmış, pek çok hayvansever karakol önünde toplanarak tepki göstermişti. sosyal medyada #VolkanUzunTutuklansın etiketi Türkiye gündemine oturmuştu

Son dakika: Volkan Uzun tutuklandı
Son dakika: Volkan Uzun tutuklandı
Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin