Son dakika: Kadıköy'de çöpten çıkan iki adet bacağın sırrı çözüldü


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Haber Oku / Sehir: Genel
Son dakika: Kadıköy'de çöpten çıkan iki adet bacağın sırrı çözüldü

Son dakika. İstanbul Kadıköy'de kan donduran olan.. Çöp konteynerine atılmış bir kadına ait bacakların bulunduğu belirtilmişti. korkunç olayın detayları da belli olmaya başladı.. İkitelli'de yakalanan katil zanlısı F.Ö., amcası Rıfat Rıza Öztürk'ü parası için öldürdüğünü ve parçalara ayırarak çöpe attığını itiraf etti

Son dakika.. İstanbul Kadıköy Acıbadem'de bir çöp konteynerine atılmış iki bacak bulundu. Olay yerine gelen polis inceleme yapıyor.

KAĞIT TOPLAYICILARI FARK ETTİ

Kadıköy Acıbadem'de bir çöp konteynerinde kağıt toplayıcıları bir kadına bacak olduğunu fark etti. Durum polise bildirildi. Olay yerine gelen polis, çöp konteyneri ve çevrede inceleme yaptı. Yapılan inceleme sırasında bir bacak daha bulundu. Polis aynı kadına olduğu belirtilen bacakların bulunduğu konteyner ve çevresinde incelemesini sürdürüyor.

Son dakika: Kadıköy'de çöpe atılmış kadın bacakları bulundu
Son dakika: Kadıköy'de çöpe atılmış kadın bacakları bulundu

BACAKLARIN BİR ERKEĞE AİT OLDUĞU TESPİT EDİLDİ

Kadıköy Acıbadem Mahallesi Zeamet Sokak'ta bulunan bir çöp konteynerinde sabah saatlerinde kağıt toplayıcıları, kesik bacağı fark etti. Durum polise bildirildi. Olay yerine gelen polis, çöp konteyneri ve çevrede inceleme yaptı. Yapılan inceleme sırasında bir bacak daha bulundu. İlk bilgiler, bacakların bir kadına ait olduğu yönündeydi. Olay yerindeki incelemenin ardından bacaklar, Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.  Ancak yapılan incelemede bacakların bir erkeğe ait olduğu tespit edildi. Olayla ilgili polis bir kişiyi gözaltına aldı.

AMCASINI ÖLDÜRÜP PARÇALARA AYIRMIŞ
Polis, bacakların içine konulduğu çuvalın üzerinde telefon numarası yazan bir kargo şirketini ulaştı. Kargo şirketi çuvalla kargonun gönderildiği kişinin adını polise verdi. Polisin gözaltına aldığı kişi, çuvalı arkadaşı F.Ö.'ye verdiğini söyledi. Bunun üzerine İkitelli'de yakalanan F.Ö., amcası Rıfat Rıza Öztürk (55) 'ü öldürdüğünü itiraf etti. Amcasını tartışma sonrası öldürdüğü öğrenilen F.Ö.'nün daha sonra cesedi parçalara ayırdığı tespit edildi. Polis, cesedin diğer parçalarına ulaşabilmek için çalışmalarını sürdürüyor. 
Gözaltına alınan iki kişi, Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirildi.


Youtube Kanalımızı Takip Edin