Şok açıklama! Aykut Kocaman: Yakında bırakıyorum


Haber Oku Kaynak: Haber Oku / Şehir: Genel
Şok açıklama! Aykut Kocaman: Yakında bırakıyorum

Kocaman'dan şoke eden açıklama.. Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, 4-1 kazandıkları Antalyaspor maçı sonrasında Beşiktaş karşılaşmasından yaşananları değerlendirdi. Kocaman, basın toplantısında yaptığı açıklamada, yakında istifa edeceğini ve futbol hayatına son noktayı koyacağını söyledi.

Takip Et

Çok akışkan bir oyunla başlamadık ama öne geçmeyi başardık. Ondan sonraki süreçte de golleri attık. Antalyaspor'u biraz daha oyunun dışına iteceğimiz an olmadı. Sonra oyunun kontrolünü rakibimize vermeye başladık. Kaygının çok yüksek olduğu bir sezon oynuyoruz.

BEŞİKTAŞ KARŞILAŞMASI: MAÇIN GERİ KALANI OYNANMASI GEREKİYOR

Hiç tartışmasız maçın kalan tarafının oynanmasını bekliyoruz. Sahadan çekilen taraf Beşiktaş. Hakemler sahadayken içeri girdiler. Hükmen galibiyet gibi şeyler söylemeye niyetim yok ama maçın geri kalanının oynanması gerekiyor. Bu maçı tatil edecek hiçbir şey yok ortada. Bir takım olayları görmeyen bir insan değiliz.

Şenol Güneş Ve Aykut Kocaman tartışması

BEŞİKTAŞLI OYUNCULAR PROVOKASYON YAPTI

Maçı tatil ettiren korner direklerinin kenarına oturmuş kişilerdir. Maçın ikinci yarısında Beşiktaşlı oyuncular provokasyon yaptı. Maçta, maçı tatil edecek hiçbir şey yok. Akılcı olan şey maçın devam ettirilmesiydi. Maçı öne çıkaracak bir durum olmadı. Diğer olayların konuşulması kadar doğal bir şey yok. A'dan Z'ye hiçbir sahada görmek istemediğimiz olaylar.

OLMAYAN ŞEYLERİ OLMUŞ GİBİ GÖSTERMEK AYIP

Olmayan şeylerin olmuş gibi gösterilmesi son derece ayıp. Esas provakasyon bunlar. Hiçbir kimseye, hiçbir camiaya bir şey atılmasını onaylamıyorum. Herkesin canı var herkesin canı değerli. Bunları ne kadar kanıksasak da yanlış olduğunu söylüyoruz. Dönüyor dolaşıyor 4-5 yıldır her şey Fenerbahçe üzerinden yapılıyor.

KÖKLÜ KARARLAR ALACAĞIM

Futbolun bu berbat ortamında çalışmaktan mutlu değilim. Kendimle ilgili yakın zamanda köklü kararlar alacağım. Yakın zamanda futboldan ayrılacağım. Lütfen herkes ayağını denk alsın. Ayıp. Olmayan şeyleri olmuş gibi gösterip, kimse Fenerbahçe'yi suçlamasın. Saha içinde olan her şey için özür diliyorum. Ortada bir oyun var. Bu oyunu düzenleyen biz değiliz. Düzeltilmesini rica ediyorum. Şenol Güneş gibi Türk futbolunda önemli şeyler başarmış bir insan için de düzeltilmesini istiyorum.

Kaynak:

Youtube Kanalımızı Takip Edin