Sevda Noyan: Listem hazır, çok donanımlıyız, bizim aile 50 kişiyi götürür


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
Sevda Noyan: Listem hazır, çok donanımlıyız, bizim aile 50 kişiyi götürür

Yazar olduğunu iddia eden eski güzellik uzmanı Sevda Noyan, katıldığı televizyon programında "15 Temmuz kursağımızda kaldı, istediklerimizi yapamadık. Boş bulunduk. maddi ve manevi olarak çok donanımlıyız bu konuda. Ayaklarını denk alsınlar. Bizim sitede hâlâ 3-5 var, benim listem hazır" dedi.

Takip Et

Sevda Noyan: Listem hazır, Bizim aile şöyle 50 kişiyi...

Ülke TV’de programa katılan Sevda Noyan, komşularını tehdit etti. 15 Temmuz’da istediklerini yapamadıklarını belirten Noyan, “Bizim aile şöyle 50 kişiyi götürür. Biz bu konuda çok donanımlıyız maddi ve manevi olarak… Liderimizin yanındayız ve asla yedirmeyiz bu ülkede, onu söyleyeyim. Ayaklarını denk alsınlar. Bizim hâlâ sitede böyle 3-5 var, benim listem hazır” diye konuştu.

“15 TEMMUZ KURSAĞIMIZDA KALDI” 

Esra Elönü’nün Arafta Sorular programına katılan yazar olduğunu iddia eden eski güzellik uzmanı Noyan, programda oturduğu sitedeki komşularını tehdit etti.

15 Temmuz kursağımızda kaldı” diyen Noyan şunları söyledi:

- 15 Temmuz kursağımızda kaldı, yapamadık istediklerimizi. Boş bulunduk… Yanlış anlaşılmasın, doğru anlaşılsın; bizim aile şöyle 50 kişiyi götürür. Biz bu konuda çok donanımlıyız maddi ve manevi olarak.

- Liderimizin yanındayız ve asla yedirmeyiz bu ülkede, onu söyleyeyim. Ayaklarını denk alsınlar. Bizim hâlâ sitede böyle 3-5 var, benim listem hazır

Programın sunucusu Esra Elönü ise, Noyan’ın sözleri üzerine; “‘Ayak’ az kalır bence, 4 ayaklarını denk alsınlar” diyerek yanıt verdi.

“HAİN ZOMBİLER”

Sevda Noyan, sözlerinin sosyal medyada tepki toplaması üzerine ise hesabından şunları söyledi:

Sevda Noyan: Listem hazır, çok donanımlıyız, bizim aile 50 kişiyi götürür
Sevda Noyan: Listem hazır, çok donanımlıyız, bizim aile 50 kişiyi götürür

- Evet açık ve net söylüyorum. Hiç birinizden korkmuyorum hain zombiler. Şayet bir kez daha bu ülkede darbe yapmaya kalkarsanız sonunuz hiç iyi olmayacak bunu çok iyi bilin. Yaptığınız hakaretleri attığınız iftiraları size iade ediyorum… Bilin ki hiç etkilenmiyorum.. Hain zombiler.

- Konuşmam niye size dokundu tekrar darbe yapmayı mı planlıyorsunuz? Bu sefer kaçacak delik bulamazsınız. Sahte hesaplarla istediğiniz kadar saldırın, hiç etkilenmem. Alışkınız sizin iftiralarınıza… Liderim Recep Tayyip Erdoğan… Sonuna kadar onun yanındayım.

EŞİ FETÖ’NÜN KANALINDA YILLARCA PROGRAM YAPTI

Sevda Noyan'ın eşi Engin Noyan, Samanyolu TV'de Kapılar ve Köprüler isminde program yapıyordu.

ÜLKE TV VE KANAL 7’DEN AÇIKLAMA: ÖZÜR DİLERİZ

Ülke TV ve Kanal 7 Medya Grubu’ndan yayın ile ilgili bir açıklama geldi.

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

- 3 Mayıs 2020 Pazar günü Arafta Sorular Programı'na konuk olan Sevda Noyan'ın, kamuoyunda tartışılan “darbe söylentileri” üzerine yapmış olduğu maksadını aşan açıklamaları Kanal 7 Medya Grubu'nun kurumsal değerleri ve yayın ilkeleri ile hiç bir şekilde uyuşmamaktadır.

- Sevda Noyan'ın “darbe ve darbecileri” eleştirmenin ötesindeki söylemlerini Ülke TV ve Kanal 7 Medya Grubu olarak asla tasvip etmiyoruz.

- Tasvip etmediğimiz ve yayın ilkelerimize aykırı sözlerin Ülke TV ekranlarından sarf edilmesi nedeniyle kamuoyundan özür dileriz.

Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin