Sedat Peker ve Devlet Bahçeli iddiası gündeme bomba gibi düştü


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
Sedat Peker ve Devlet Bahçeli iddiası gündeme bomba gibi düştü

Gazeteci Erk Acarer, AKP ve MHP'li iki milletvekilinin organize suç örgütü liderliğinden hüküm giyen ve iktidara yönelik çeşitli iddialarda bulunduğu videolarıyla gündeme gelen Sedat Peker'i arayarak, "MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi övmesini ve iddialarını öfkesi yüzünden dile getirdiğini söylemesini" istediğini ve karşılığında Peker'in Türkiye'deki tüm sorunlarının çözüleceğini teklif ettiklerini iddia etti. Acarer, Sedat Peker'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "Senin gücün yokken ben vardım. Helalleşeceğiz. Tüm dünya görecek.." diyerek seslendiği de belirti.

Takip Et

Cumhur İttifakı'ndan kendisine "ilginç bilgiler sızdığını" ve bunları da Peker ve çevresine teyit ettirdiğini dile getiren gazeteci Erk Acarer, YouTube kanalında çektiği videoda şunları söyledi:

"Geçen hafta Peker'e bir AKP'li, diğeri MHP'li iki vekil ricacı oluyor.
Ankaralı bir iş insanı da onu arayarak benzer ricaları tekrarlıyor...
Sedat Peker'den en başta video çekerek Bahçeli'yi övmesini istiyorlar.
Tüm paylaşımları ailesi ve kendisi konusunda çok öfkeli olduğu için yaptığını ve 'hatalıydım, bunlar gerçeği yansıtmıyor' demesini istediler.
Peker'e bunun karşılığında önerilen neydi?
Türkiye'deki tüm sorunlarının hallolacağı ve eskisinden daha güçlü olarak ülkeye dönebileceği...
Elbette bu iddiaları ve kendisine önerlenleri Peker ve çevresine sorduk, bilgi harfiyen teyit edildi."

Acarer, Peker'in yanıt olarak, "Beni iyi tanıyamamışsınız" dediğini aktardı.

Acarer, "Bir süredir suskunluğa gömülen birine karşı anlaşmalar önerecek kadar cüretkar olmak, seçim yaklaştıkça iktidardaki korkunun fazlalaştığını ve daha da fazlalaşacağını gösteriyor" yorumunu yaptı.

PEKER'DEN "ERDOĞAN'A: SEN YOKKEN BEN VARDIM!..

Acarer, videosunun sonunda Sedat Peker’in Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan’a "Ben vatan haini değilim, en iyi sen biliyorsun. Senin hiçbir gücün yokken ben vardım, onların hiçbiri yoktu. Alkış beklemedim, ön planda olmadım, elimde ne geliyorsa yaptım. Helalleşeceğiz abi. Ben ajan değilim, bunu tüm dünyaya göstereceğim" diye seslendiği videoyu ekledi.

Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin