Sedat Peker'den yeni twitler: Tayyip Ağabey ve Biden görüşmesi..


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
Sedat Peker'den yeni twitler: Tayyip Ağabey ve Biden görüşmesi..

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ABD Başkanı Joe Biden görüşmesinin ardından peş peşe mesajlar paylaştı.. Peker mesajlarında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu THODEX dolandırıcılığında adres gösterdi ve paraların büyük kısmını Soylu'nun aldığını öne sürdü!

Takip Et

İşte Peker'in o paylaşımları;

1-Ulan çakma dindarlar, ulan çakma vatan severler, benim paylaşımlarıma Tayyip ağabeyin Biden görüşmesi öncesinde yapıp elini zayıflatmaya çalıştığımı söylemiştiniz. Vatanseverliğimi sorgulamaya kalkmıştınız. Kaç gündür bir şey paylaşmadım ancak bundan sonrasına söz veremem.

2-Gazetecilerin yüz karası veyis ateş senin namusun yok mu? Lan senin şerefin yok mu.Çıkıp açıklasana,süslü sülümanla Sezgin Baran Korkmaz’ın arasını bulmak için Sezgin Baran Korkmaz’dan avanta istemedim desene.Namusun yok mu senin? Hepinizi önce hasta edip sonra tedavi edeceğim..

3-süslü sülüman sana söz veriyorum, seni yüce divanda yargılatacağım. Seni rezil rüsva edeceğim. Anadolu adliyesinde ortak çalıştığın savcıları, o savcıların çocukları üzerinden yaptıkları serveti bir bir anlatacağım. Seni mahvedeceğim.

4-süslü sülüman; eski il müdürü Mustafa Çalışkan beyin yolladığı emniyet müdürünü, Mustafa Çalışkan bey tayin olduktan yirmi gün sonra istihbarattan sorumlu il emniyet müdür yardımcısı olarak İstanbul’a nasıl getirttiğini…

5-Anadolu adliyesindeki sana bağlı savcılar ve İstanbuldaki istihbarattan sorumlu il emniyet müdür yardımcısıyla thodex operasyonunu nasıl yönlendirdiğinizi,yeğenin ve oğlun vasıtasıyla bu şahısla irtibat kurup yurt dışında bu paranın büyük kısmını nasıl aldığınızı da anlatacağım

Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin