Sedat Peker'den çok ciddi 'Tayyip Ağabey' iddiası


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
Sedat Peker'den çok ciddi 'Tayyip Ağabey' iddiası

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’den ciddi bir iddia daha geldi: Bu cumhuriyet tarihinde hiç olmamıştır. Ceza tevkifevleri genel müdürünü de TAYYİP AĞABEY yanıma yollamıştı. Koğuşumda baş başa görüşme yaparken cezaevi savcıları, müdürleri dışarıda bekliyorlardı.

Takip Et

Peker, Twitter üzerinden “Chp grup başkanvekili Özgür Özel ve chp milletvekili Veli Ağbaba tüm ergenekon ve balyoz davası sanıklarıyla görüşürken şansımla da görüştüler ( cezaevindeki mahkumların insan hakları ihlalleri varmı diye ). Ne bir eksik ne bir fazla” paylaşımına ilişkin olarak yeni bir açıklama yaptı.

Erdoğan’ın talimatıyla Silivri Ceza Tevkifevleri Genel Müdürü’nün de kendisini ziyaret ettiğini iddia eden Peker “görüşme yaparken cezaevi savcıları, müdürleri dışarıda bekliyorlardı. Ne kadar enteresan değil mi?” dedi.

“KOĞUŞTA BAŞ BAŞA GÖRÜŞME YAPTIM”
 

Sedat Peker’in paylaşımları şöyle:

- Ak Partili troller CHP milletvekili Özgür Özer ve Veli Ağbaba’nın beni cezaevinde ziyaret etmesini gündem yapıp kafa karıştırmaya çalışıyorlar. Şahsımı MHP milletvekilleri de ziyaret etti.

- Bu da bir şey mi? Silivri Cezaevinde yatarken ceza tevkifevleri genel müdürü beni koğuşumda ziyaret etti. Baş başa görüştük. Bu cumhuriyet tarihinde hiç olmamıştır. Ceza tevkifevleri genel müdürünü de TAYYİP AĞABEY yanıma yollamıştı. Bence bu daha iyi gündem olacak bir şey.

- Kamera kayıtları yerindedir. Bakılıp görülebilir. Sayın ceza tevkifevleri genel müdürüyle (çok önemli bir adam) koğuşumda baş başa görüşme yaparken cezaevi savcıları, müdürleri dışarıda bekliyorlardı. Ne kadar enteresan değil mi?

Sedat Peker'den çok ciddi 'Tayyip Ağabey' iddiası
Sedat Peker'den çok ciddi 'Tayyip Ağabey' iddiası
Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin