Real Madrid karantinaya alındı: La Liga ertelendi


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
Real Madrid karantinaya alındı: La Liga ertelendi

Son dakika haberi.. Real Madrid karantinaya alındı: La Liga ertelendi.. Inter ve Juventus'tan sonra Real Madrid de corona virüsü nedeniyle spor faaliyetlerini durdurdu. Real Madrid, bir basketbolcuda çıkan corona virüsü nedeniyle futbol ve basketbol takımlarını karantinaya aldı. La Liga yönetimi de liglerin askıya alındığını duyurdu.

Takip Et

Real Madrid, basketbol ve futbol kulüplerini corona şühesi nedeniyle karantina altına aldı. Resmi siteden yapılan açıklamaya göre her iki takımın kullandığı tesisleri kullanıma kapatan Real Madrid, basketbol ve futbol takımlarının faaliyetlerini durdurdu. Kararın, bir basketbolcunun corona virüsü testlerinin pozitif çıkmasının ardından alındığı belirtildi. Basketbolcunun ismi ise açıklanmadı.

Real Madrid Kulübü, basketbolcuları ve futbolcuları gözlem altına aldı. Real Madrid ayrıca antrenman tesislerindeki tüm çalışanları da evlerine gönderdi. İspanya Futbol Federasyonu, La Liga yönetimi ve futbolcular birliği de yaptığı toplantı sonrası, liglerin iki hafta boyunca askıya alınmasına karar verdi.

Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin