Petekkaya'dan tepki çeken paylaşıma açıklama


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
Petekkaya'dan tepki çeken paylaşıma açıklama

Oyuncu Erkan Petekkaya sosyal medya hesabından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na hakaret içerikli yorumlarda bulundu. Petekkaya'nın yaptığı bu yorumların ardından sosyal medya sayfası kapatıldı. Olayın ardından sosyal medya sayfasını tekrar aktif hale getiren oyuncu bir açıklama yaparak kendisini savundu. Petekkaya'nın açıklamalarına ise birçok sosyal medyada kullanıcısı 'samimiyetsiz bir açıklama' ve 'İmamoğlu üzerinden reklamını yapma derdinde' şeklinde karşılık verdi..

Takip Et

İBB Başkanı İmamoğlu, Instagram hesabından toplu taşıma araçlarına maskeyle binilmesi gerektiğini hatırlatan bir paylaşım yaptı. Oyuncu Erkan Petekkaya, İmamoğlu’nun paylaşımın altına yaptığı yorum ise olay oldu. Petekkaya, İmamoğlu için “Terbiyesiz, zavallı, defol” gibi ifadeler kullandı.

SOSYAL MEDYA HESAPLARI ASKIYA ALINDI

Sözleri ile birçok sosyal medya kullanıcısının tepkisini çeken oyuncu Erkan Petekkaya’nın hesabı askıya alındı. Petekkaya’nın hesabının askıya alınması, Hesabın başkaları tarafından ele geçirilmesi tartışmalarını gündeme getirdi.

Petekkaya'dan tepki çeken paylaşıma açıklama
Petekkaya'dan tepki çeken paylaşıma açıklama

ERKAN PETEKKAYA’DAN AÇIKLAMA GELDİ!

Instagram hesabı yeniden aktif hale gelen oyuncu, konuyla ilgili olarak bir açıklama yaptı. Petekkaya, hakaret dolu ifadeleri kendisinin yazmadığını, bir çalışanının hakaret içerikli yorumları yazdığını iddia etti.

AÇIKLAMASI SAMİMİ BULUNMADI:

Hakaret içerikli yorum yapan çalışanın ismini vermeyen Erkan Petekkaya’nın yaşanan olayla ilgili de hukuki süreci başlatıp başlatmayacağı ise merak konusu olurken, sosyal medyadan yapılan ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan özür dahi dilemediği görülen açıklamayı yetersiz ve samimiyetsiz bulan çok sayıda kişi, yorumlarında Petekkaya'yı, 'bir türlü tutmayan film ve dizi projeleri sonası gündemde kalabilmekiçin İmamoğlu üzerinden reklam yapmaya çalışmakla' suçladı

Petekkaya'nın açıklaması;

Petekkaya'dan tepki çeken paylaşıma açıklama
Petekkaya'dan tepki çeken paylaşıma açıklama
Petekkaya'dan tepki çeken paylaşıma açıklama
Petekkaya'dan tepki çeken paylaşıma açıklama

Petekkaya, konuya ilişkin şu açıklamayı yaptı:

“Uzun yıllardır yanımda çalışan yardımcımın 16/03/2020 (16 Mart) tarihinde iş çıkışını bazı sebepler yüzünden uygun bulmuştum. Muhasebecim bu bilgiyi gerekirse doğrulayacaktır. Yıllardır oluşan güven neticesinde teknolojiden de hiç anlamadığım için tüm sosyal medya hesap ve mail şifrelerim hatta kredi kartlarımın şifreleri, vekaletim kendisinde vardı. Öyle ki istediği zaman istediği paylaşımıma müdahale edebiliyordu. İş takiplerim açısından konuşmaya devam ediyorduk. Perşembe günü tazminatını banka yolu ile gönderdim. Gerekirse dekontuna ulaşılabilir, elimde mevcuttur.

Söz konusu paylaşımlar maalesef bana zarar vermek amacı ile işten çıkardığım için kendisi tarafından anlık bir öfke ve iyi olmayan bir ruh hali ile yapılmıştır. Hesabımı, paylaşımlarından sonra Instagram servisi değil kendisi kapatmıştır. Daha önce 18 kez hacklendiğim için bu durumu da böyle bir şey zannettim.

Kendisi ile konuştum, çok pişman olduğunu biliyorum. Daha fazla ayrıntı vermek istemiyorum."

Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin