Oğul Erdoğan: Avrupa'da adam gibi bir lider yok


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
Oğul Erdoğan: Avrupa'da adam gibi bir lider yok

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, ""Benim uzmanlık alanım, doktora alanım Avrupa. Avrupa diye bir şey kalmayacak.." öngörüsünde bulundu. TÜGVA ile ilgili tartışmalara da değinen oğul Erdoğan "TÜGVA ile uğraşıyorlar, neden biliyor musunuz? Kıskanıyorlar," ifadelerini kullandı.

Takip Et

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, Çorum Belediyesince inşa edilen bir gençlik kampının açılışını gerçekleştirdi.

Erdoğan, Çorumlu Obası Gençlik Kampı hakkında Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın'dan bilgi aldı.

Öğrencilerle ok atıp oyun oynayan Erdoğan, öğrencilerin sunduğu gösterileri izledi.

Erdoğan, kendisini "TÜGVA burada, ağabeyinin yanında" sözleriyle karşılayan TÜGVA üyeleriyle sohbet edip, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Öğrencilere, "TÜGVA ile uğraşıyorlar, neden biliyor musunuz?" diye soran Erdoğan, "Siz TÜGVA'da karışık kuruşuk, abuk sabuk bir şey yapıyor musunuz? Niye uğraşıyorlar sizinle? Niye işlerine gelmiyor? Kıskanıyorlar değil mi? O zaman daha da başarılı olun. Onlar da kıskançlıktan çatlasın." ifadelerini kullandı.

AKP'li belediyeler ve bakanlıklar aracılığı ile çok sayıda kamu mülkünü yok pahasına kiralayan TÜGVA'nın son olarak devlete kadro atamalarında referans olduğu ortaya çıkmıştı.

OĞUL ERDOĞAN'DAN BATI İDDİASI: AVRUPA!NIN GELECEĞİ KARANLIK

Aynı prograda inançsız insanların huzursuz insanlar olduğunu, ne zaman kendilerini kaybedeceklerinin belli olmadığını savunan Erdoğan, "Batı'da intihar oranlarında çok büyük artış var. Aile mefhumu tamamen kayboldu. Cinsiyetsizlikten tutun başka şeylere kadar abuk sabuk, Batı medeniyeti şu anda kendilerinde test ediyor. Huzur diye bir şey kalmadı, Avrupa'nın geleceği karanlık." diye konuştu.

Avrupa'nın birliği denilen, o kutsanan Avrupa ideali kaybolduğunu söyleyen Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Benim uzmanlık alanım, doktora alanım Avrupa. Avrupa diye bir şey kalmayacak. Şu anda Avrupa'da seçimler yapılıyor, hükümet kurulamıyor ülkelerde. Ülkeler birbiriyle kavga içinde. Avrupa'da lider denilecek bir tane adam yok. Hangi ülkenin lideri, Avrupa'nın lideri, yok. Maalesef hepsi komik duruma düşmüş durumda. Amerika'nın bu kadar ekonomik gücüne rağmen şu anda çok ciddi meseleleri tartışıyorlar. Bunlar inançsız toplumların yaşamaya mahkum olduğu meseleler, sıkıntılardır. Ne olur yani hem inançlı, hem gelişmiş bir toplum olunabileceğini görüyorsak, bundan niye uzak duralım."

Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin