Mucize Doktor Ali Vefa ilk kez öpüldü


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
Mucize Doktor Ali Vefa ilk kez öpüldü

Ali Vefa hayatında ilk kez bir kadın tarafından dudaklarından öpüldü.. Mucize Doktor Ali Vefa'nın zor sınavı; Yeni bölümünde ilk kez bir kadına temas etmeye çalışacak..

Takip Et

Fox TV'nin yayınlandığı ilk günden bu yana reytingleri alt üst eden dizisi Mucize Doktor'un 13. yeni bölümde Doktor Ali Vefa iki büyük şok üst üste yaşayacak. Mucize Doktor'un 5 Aralık Perşembe yayınlanacak olan yeni bölümünden ilk fragman geldi.

Doktor Ali Vefa, hayatında ilk defa birisine dokunmaya çalışırken bir kadın hasta tarafından dudağından öpülüyor. Olayı gören hasta yakınları ise Ali'ye tekme tokat darp ediyor. Adil ve Ferman ise Ali'ye yardıma koşuyor.

Mucize Doktor Ali Vefa ilk kez öpüldü
Mucize Doktor Ali Vefa ilk kez öpüldü

DOKTOR ALİ'NİN DÜNYASINA YILDIRIM DÜŞÜREN ÖPÜŞME..

 Ali'nin "Hayatımda ilk defa birisine dokunacağım. Daha önce kimseye dokunmadım. Ama kime dokunacağımı bilmiyorum" sözleri dikkat çekiyor. Doktor Ali Vefa önce Selvi hemşireye dokunmaya çalışıyor ancak son anda korkup vazgeçiyor.

"NAZLI YARDIMINA KOŞUYOR"

Ali'nin yardımına ise Nazlı yetişiyor. Ali Vefa sevdiği Nazlı'nın yüzüne dokunmaya çalışıyor.Diğer yandan ise Nazlı'nın bir hastasını kontrole giden Ali Vefa yaşadığı olayla büyük bir şok yaşıyor. Kadın hasta Doktor Ali'yi bir anda dudağından öpüyor. Ali ise koşarak odadan kaçıyor..

Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin