Mehmet Ali Erbil, ekranlara dönüyor: Erdoğan'dan Allah razı olsun


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
Mehmet Ali Erbil, ekranlara dönüyor: Erdoğan'dan Allah razı olsun

Bir zamanlar tv ekranlarında yayımlanan Çarkı Felek isimli şov programıyla ünlenen şovmen Mehmet Ali Erbil, Türkiye'nin sağlık sistemini övdü: "Yatıp kalkıp sağlık sistemimize teşekkür etmeliyiz. Cumhurbaşkanımızdan da, Sağlık Bakanımızdan da Allah razı olsun..."

Takip Et

Kaçış sendromu hastalığı nedeniyle zor günler geçiren ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, hükümete yakın Sabah gazetesinden Tuba Kalçık'a konuştu.

Erbil, “Yaşadıklarım maneviyatımı derinden etkiledi” derken, “Hastalıkla birlikte Allah’a bağlandım, inancım kuvvetlendi. Yaşadığım her şeyi kader olarak görüyorum. Sık sık türbe ziyaretleri yapıyorum. Hacca gitmek istiyorum” dedi.

Türkiye'nin sağlık sistemi de öven Erbil, "20 yıldır ayda bir hastaneye yatıp ilaç alıyorum. SSK'lıyım, devletime hizmet verdim. Devletim de bana sahip çıkıyor. İlaçlarımı karşılıyor. Allah devletimizden razı olsun, sağlık sistemimiz çok iyi. Los Angeles'ta hastalığım tetiklenince acile götürdüler beni. Acilde iki saat beklettiler, o sürede kendi kendime iyileştim. Yatıp kalkıp sağlık sistemimize teşekkür etmeliyiz" diye belirtirken, "Cumhurbaşkanımızdan da, Sağlık Bakanımızdan da Allah razı olsun" dedi.

Kumarla ilgili de bir açıklama yapan Erbil, "Çok para kazandım. Kazandıklarımı mülke yatırdım" derken, şarkıcı Serdar Ortaç'ın kumarda çok para kaybettiğini söyledi. Erbil, "Ben çok akıllı oynardım kumarı. Zevk için oynuyordum. Kumar uğruna ne evimi, ne de arabamı sattım. Serdar çok para kaybetti. Biz onu Stelyo'yla çok uyardık. Koskoca binası gitti kumar uğruna" dedi.

DÖNECEĞİNİ AÇIKLAMIŞTI

Mehmet Ali Erbil, geçen günlerde, sosyal medya hesabından Çarkıfelek programından bir bölümü paylaşarak, hayranlarından gelen yoğun istek üzerine Çarkıfelek ile ekranlara geri döneceğini açıklamıştı

Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin