Kombileri kökleyin diyen AKP'li trol bakın nasıl döndü


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
Kombileri kökleyin diyen AKP'li trol bakın nasıl döndü

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın doğalgaz keşfi açıklaması sonrası vatandaşlara yönelik "Açın kombileri.. Kökleyin sonuna kadar, açın pencereleri.." diye çağrıda bulunan AKP'nin sosyal medya trollerinden Abdurrahman Uzun geri adım attı.

Takip Et

AK Partili trol Abrurrahman Uzun, Karadeniz'de doğalgaz keşfi sonrası 'Açın kombileri doğalgaz zengini olduk' ifadelerini kullanmıştı. Demokrat Parti  Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt'un katıldığı bir programda taklidini yaptığı AK Partili trol Abrurrahman Uzun'dan bir açıklama geldi.

"HER SÖZÜMÜ DİNLEDİNİZ YA..."

AK Partili trol Abrurrahman Uzun, Demokrat Parti  Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt'un taklidi sonrası "Ben doğalgazın müjde verildiği zaman bu ülkenin kabuğunu kırdığını anlatmaya çalıştım. Ve o gün dedim ki açın pencereleri... O bir sevinç nidasıydı. Bazıları diyor ki sana uyduk, açtık pencereleri açtık pencereyi açtık doğalgazı. 400 lira değil 800 lira geldi.

TROL BÖYLE DÖNDÜ: HER DEDİĞİMİ DİNLEDİN YA!

Ulan ne kadar benim lafımı dinliyormuşsun. Her dediğimi dinledin ya. Doğalgazla ilgili bir şey söyleyince maşallah hemen zıpladın." ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin