Koç'tan 15 Temmuz mesajı: Türkiye Atatürk’ün izinde ilelebet yaşayacak


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
Koç'tan 15 Temmuz mesajı: Türkiye Atatürk’ün izinde ilelebet yaşayacak

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, sarı lacivert kulübün resmi internet sitesinden 15 Temmuz mesajı yayınladı... Koç mesajında, Türkiye Cumhuriyeti Atatürk’ün izinde ilelebet yaşayacak ve bu karanlık terör örgütlerine hiçbir zaman teslim olmayacaktır.” ifadelerin yer verdi

Takip Et

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, sarı lacivert kulübün resmi internet sitesinden 15 Temmuz mesajı yayınladı.

Koç mesjaında, “15 Temmuz, ülkemizi, milletimizi, demokrasimizi, Cumhuriyetimizi, aydınlık geleceğimizi yok etmek isteyen FETÖ terör örgütünün hayata geçirdiği darbe girişimi olarak tarihimize kazınmıştır” dedi.

Açıklamanın devamında ise şu ifadeler kullanıldı:

“Türk Milleti o gün Cumhurbaşkanımızın liderliği ve önderliğinde harekete geçmiş;

Hükümeti, Cumhuriyetimizin değerlerine bağlı askerleri ve Atamızın “Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir” sözleriyle büyük bir sorumluluk yüklediği vatandaşlarıyla, topyekün birlik ve beraberlik içerisinde bu hain saldırıya karşı koymuştur.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün 3. yıl dönümünde, ülkemiz ve milletimizin tarihe geçen bu kutsal duruşunu bir kez daha saygıyla hatırlıyor; hayatını kaybeden tüm şehitlerimize rahmet diliyorum.

Sözde şike davası ile FETÖ terör örgütüne karşı mücadelenin ilk ateşini yakan ve bu yapılanmaya dair tepkisini tüm camiasıyla karşılarında dimdik durarak gösteren Fenerbahçe Spor Kulübü’nün bir bireyi olarak tüm camiamız adına söylemek isterim ki;

Türkiye Cumhuriyeti Atatürk’ün izinde ilelebet yaşayacak ve bu karanlık terör örgütlerine hiçbir zaman teslim olmayacaktır.”

Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin