Kemal Özkiraz gözaltına alındı: Sarıklı soytarı, Sakallı Şeytan


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
Kemal Özkiraz gözaltına alındı: Sarıklı soytarı, Sakallı Şeytan

Avrasya Araştırma'nın sahibi Kemal Özkiraz, Sabiha Gökçen Havalimanı'nda gözaltına alındı. Özkiraz Cübbeli AHmet Hoca lakabıyala bilinen Mahmut Ünlü'ye yönelik "Dini siyasete alet eden bu sakallı şeytan, Bu Cübbeli ajan, Bu sarıklı soytarı bir milletvekilini hedef gösteriyor. Damadının haram dolu ihalelerinin hesabını ver önce şarlatan herif. Din bezirganı çakma alim" ifadelerini kullanmıştı

Takip Et

Avrasya Araştırma'nın sahibi Kemal Özkiraz, Sabiha Gökçen Havalimanı'nda gözaltına alındı. Gözaltına alındığını Twitter hesabından paylaşan Özkiraz, "Sabiha Gökçen Havalimanında uçaktan inişte gözaltına alindim. Hakaret davasiymis galiba." dedi.

Geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından paylaşımda bulunan Avrasya Araştırma Şirketi Başkanı Kemal Özkiraz, milletvekillerini hedef alarak ‘şerefsiz’ diyen "Cübbeli Ahmet Hoca" olarak bilinen Mahmut Ünlü’ye23 Kasım 2019’da tepki gösterdiği açıklaması üzerine hakkında yakalama kararı çıkarıldığını açıkladı.

Kemal Özkiraz gözaltına alındı: Sarıklı soytarı, Sakallı Şeytan
Kemal Özkiraz gözaltına alındı: Sarıklı soytarı, Sakallı Şeytan

"SARIKLI SOYTARI, SAKALLI ŞEYTAN"

Özkiraz söz konusu açıklamasında, “Ne günlere kaldık, Dini siyasete alet eden bu sakallı şeytan, Bu Cübbeli ajan, Bu sarıklı soytarı bir milletvekilini hedef gösteriyor. Damadının haram dolu ihalelerinin hesabını ver önce şarlatan herif. Din bezirganı çakma alim” ifadelerini kullanmıştı.

Hakkındaki yakalama kararı üzerine Twitter'dan açıklama yapan Özkiraz, “Bu paylaşımından dolayı yakalama kararı çıkmış. Bu "sözde alim" üyesi olduğum partiye ve milletvekillerine ‘şerefsiz , namussuz’ diyebiliyor ama biz yargılanıyoruz. Ben parti üyesi olduğum için kendisinden şikayetçi oldum. Videoda adı geçen milletvekillerimiz de olmalı” dedi.

Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin