İYİ Parti Lideri Meral Akşener oyunu kullandı


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
İYİ Parti Lideri Meral Akşener oyunu kullandı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, oyunu Üsküdar Beylerbeyi’ndeki Hacı Sabancı Anadolu Lisesi'nde kullandı. Gazetecilerin soruları yanıtlayan Akşener, 'Aldığımız duyumlara göre katılım çok yüksel olacak..' dedi

Takip Et

İYİ Parti Lideri Meral Akşener, eşi ile birlikte yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için oy kullanacağı Beylerbeyi’ndeki Hacı Sabancı Anadolu Lisesine geldi.  Okul bahçesinde partililer tarafından karşılanan Akşener, “2132” numaralı sandığın bulunduğu sınıfa girerek, sandık görevlileriyle selamlaştı.  Gerekli kontrollerin yapılması için kimliğini sandık görevlilerine verdikten sonra oy pusulası ile zarfını alan Akşener, kabine geçerek oyunu kullandı.

"KATILIM ÇOK YÜKSEK OLACAK"

Akşener, “Keşke 31 Mart’ta yapılan seçimler yenilenmeseydi ama madem yenilendi biz de gelip vatandaşlık görevimizi yerine getirdik. Sabahtan beri aldığımız bilgilere göre çok yüksek oranda katılım olacak.” diye konuştu.  Bir gazetecinin “Seçim sonuçlarını nerede takip edeceksiniz?” sorusu üzerine Akşener, “İstanbul İl Başkanlığında takip edeceğim.” dedi.

 

Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin