İYİ Parti Lideri Meral Akşener'den Cumhurbaşkanı adaylığı açıklaması


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
İYİ Parti Lideri Meral Akşener'den Cumhurbaşkanı adaylığı açıklaması

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmasında, "İYİ Parti'nin, Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı kim olacak?... Siz hiç merak etmeyin. Bizim cumhurbaşkanı adayımız Türkiye Cumhuriyeti'nin 13. cumhurbaşkanı olacak. Kesin bilgi, yayalım"

Takip Et

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında konuşuyor.

Cumhurbaşkanı adayıyla ilgili flaş açıklamalar yaptı.

Akşener'in açıklamaları şöyle:

İYİ Parti her geçen gün büyüyor. İYİ Parti büyüdükçe AKP ve küçük ortağının da korkusu büyüyor. Korku büyüdükçe yalanlar, iftiralar büyüyor. Ama çirkinlikler büyüdükçe onlar hızla küçülüyor. 

Kimse merak etmesin Türkiye'nin çözülemeyecek sorunu yok. Milletimizden yetki alınca Türkiye uzun zamandır unuttuğu bir yönetim anlayışıyla tanıştıracağız. Hakla, adaletle buluşturacağız.

"KESİN BİLGİ"

Hazır olun geliyoruz. Nereden biliyorum, biliyor musunuz? Sayın Erdoğan ve ortağı da Saray şürekası da bir şeyi çok merak ediyorlar. Her yerde aynı soruyu soruyorlar; "İYİ Parti'nin, Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı kim olacak?" diyorlar. Rahat olun ağalar, kendinizi de çok yıpratmayın yaşlı başlı adamlarsınız, yapmayın. Siz hiç merak etmeyin. Bizim cumhurbaşkanı adayımız Türkiye Cumhuriyeti'nin 13. cumhurbaşkanı olacak. Kesin bilgi, yayalım

Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin