İmam Nikahlı Kadın, 1 Yaşındaki bebeğini döverek öldürdü


yayincilar/dha-dogan-haber-ajansi-/dha-dogan-haber-ajansi-x60.jpg Kaynak: DHA (Doğan Haber Ajansı)
İmam Nikahlı Kadın, 1 Yaşındaki bebeğini döverek öldürdü

Adana'nın merkez Seyhan ilçesinde, imam nikahlı yaşadığı İlhami K.'nın kendisiyle ilgilenmediğini gerekçe gösteren Aysel Y., 1 yaşındaki kız bebeğini döverek öldürdü. Katil zanlısı kadın polis aracına götürülürken gazetecilere, 'Evet öldürdüm işte ne var? Allah kocamın belasını versin.. dedi..

Takip Et

Kan donduran olay, gece saatlerinde Merkez Seyhan ilçesi Fatih Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, bir süredir imam nikahlı yaşadığı İlhami K.'nın kendisine ilgi göstermediği gerekçesiyle getiren anne Aysel Y., 1 yaşındaki kızı Pınar K.'yı döverek öldürdü. Olaydan sonra akrabalarını arayan anne, çocuğunun öldüğünü söyleyerek, bir süre başında bekledi. Akrabaların ihbarı üzerine olay yerine giden polis ekipleri, 1 yaşındaki çocuğun cansız bedeniyle karşılaştı.

'ÖLDÜRDÜM İŞTE NE VAR? ALLAH KOCAMIN BELASINI VERSİN'

Gözaltına alınan anne Aysel Y., polis aracına götürülürken basın mensuplarına 'Evet öldürdüm işte ne var? Allah kocamın belasını versin' dedi. İlhami K.'nın daha önce iki kez evlendiği ve ikinci evliliğinin hala devam ettiği öğrenilirken, Aysel Y. ile imam nikahıyla birlikte olduğu iddia edildi.

Anne Aysel Y., polis ekipleri tarafından gözaltına alınırken, Adana Cumhuriyet Başsavcılığı olayla ilgili soruşturma başlattı. DHA

Kaynak: DHA (Doğan Haber Ajansı)

Youtube Kanalımızı Takip Edin