İdlib'te bir saldırı daha: 1 askerimiz şehit 2 yaralı


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
İdlib'te bir saldırı daha: 1 askerimiz şehit 2 yaralı

Son dakika.. 33 kahraman askerimizi şehit verdiğimiz Suriye'den bir hain saldırı haberi daha geldi.. Milli Savunma Bakanlığı, "İdlib'deki topçu saldırısında 1 asker şehit oldu, 2 asker yaralandı" açıklaması yaptı.

Takip Et

Son dakika.. MSB'den yapılan açıklamaya göre, İdlib'te topçu saldırısı sonucu 1 askerimiz şehit oldu 2 askerimiz de yaralandı.

Milli Savunma Bakanlığı, "İdlib'deki topçu saldırısında 1 asker şehit oldu, 2 asker yaralandı" açıklaması yaptı.

Açıklama şu şekilde:

* Ateşkesi sağlamak üzere İdlib bölgesinde bulunan unsurlarımıza Rejim tarafından düzenlenen topçu saldırısında 1 kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, 2 kahraman silah arkadaşımız da yaralanmıştır. Bölgede ateş altına alınan Rejim hedefleri vurulmaya devam edilmektedir.

* Hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, TSK ile asil milletimize başsağlığı ve sabır, yaralı personelimiz için de acil şifalar dileriz. Şehitlerimizin kanını hiçbir zaman yerde bırakmadık, bundan sonra da bırakmayacağız!

* Bölgedeki çeşitli kaynaklardan alınan son bilgilere göre; ateş altına alınan rejim hedeflerinden 8 tank, 4 zırhlı muharebe aracı, 5 obüs ve 2 çok namlulu roketatarın imha edildiği, 56 Rejim unsurunun da etkisiz hale getirildiği öğrenilmiştir.

Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin