İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ne zaman mazbata alacağını açıkladı


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Haber Oku / Sehir: Genel
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ne zaman mazbata alacağını açıkladı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin 'iki kez' seçilmiş başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan mazbata açıklaması geldi.. 23 Haziran zaferinin ardından ilk kez kameralar önüne çıkan İmamoğlu, Muhtemelen yarın alacağız. Şuana kadar bize iletilen bir itiraz, negatif bir şey yok... dedi..

İBB'nin iki kez seçilmiş başkanı Ekrem İmamoğlu, 23 Haziran zaferinin ardından Beylikdüzü’nde zafer konuşmasını yapmış ve bir gün boyunca kameralar karşısına çıkmamıştı. Bugün, Maslak’ta bulunan ofisi çıkışında kendisini bekleyen gazetecilerin sorularını yanıtladı.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan mazbata açıklaması
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan mazbata açıklaması

"UZUN BİR KAHVALTI YAPTIK"

Bir gün boyunca kameralar karşısına çıkmaması sorulan İmamoğlu, pazar gecesi eve geçtiğinde iki oğluyla uzunca sarıldığını ancak kızının uyuduğunu söyledi. İmamoğlu, “Ailemle sabah uzun bir kahvaltı yaptık. Vaktimi evde geçirdim.” diye konuştu.

"MAZBATAYI MUHTEMELEN YARIN ALACAĞIZ"

Mazbatayı ne zaman alacağı da sorulan İmamoğlu, “Muhtemelen yarın alacağız. Şuana kadar bize iletilen bir itiraz, negatif bir şey yok. Sabırsızlıkla görevimizin başına geçmeyi bekliyoruz. 16 milyon insanı ayırmayacağız” ifadelerini kullandı.


Youtube Kanalımızı Takip Edin