Haluk Levent, Emine Bulut’un kızı Bilge ile görüştü


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
Haluk Levent, Emine Bulut’un kızı Bilge ile görüştü

Ünlü sanatçı Haluk Levent, Emine Bulut’un kızıyla görüştü. AHBAP Derneği kurucusu Levent, görüntülü arama anını ise sosyal medya hesabından paylaştı. Levent'in, Bilge'nin artık yüzü gülüyor. O bizim kızımız'.. paylaşımı yüzleri bir nebze olsun gülümsetti; çok sayıda sosyal medya kullanıcısı, 'Sen çok yaşa Haluk Levent' yorumunda bulunarak ünlü şarkıcıya duyarlı davranışından dolayı teşekkür etti..

Takip Et

Haluk Levent, Emine Bulut’un kızı Bilge Bulut ile görüştü

Eski eşi Fedai Baran tarafından 10 yaşındaki kızının gözleri önünde katledilen Emine Bulut cinayetine tepkiler devam ederken, ünlü sanatçı Haluk Levent, bugün Bulut’un kızı Bilge ile görüntülü bir konuşma gerçekleştirdi.

Haluk Levent Bilge’nin davasının takipçisi olacaklarını belirterek “İlk günden itibaren Aile Politikalar Bakanlığı,Milli Eğitim Bakanlığı ile birlikte ailenin yanında olduk. Az önce Emine Bulut’un babası ve kardeşleri Ahbap avukatlarına vekaletname verdiler! Davanın sıkı takipçisi olacağız. Ayrıca Bilge'nin artık yüzü gülüyor. O bizim kızımız” dedi.

Haluk Levent, Emine Bulut’un kızı Bilge ile görüştü
Haluk Levent, Emine Bulut’un kızı Bilge ile görüştü

Haluk Levent'in Genel Başkanı olduğu Ahbap Derneği resmi Twitter hesabın da Bilge ile gerçekleştirilen görüşmeye dair paylaşım yaptı. Yapılan açıklamada, “Genel Başkanımız Haluk Levent Emine Bulut'un kızıyla görüntülü konuştu. Yakında bir araya geleceğiz ve yüzünün gülmesi için elimizden geleni yapacağız. Ayrıca Emine Bulut'un babası ve kardeşleri Ahbap avukatlarına vekaletname verdi. Davanın yakın takipçisi olacağız.” O günden sonra ilk kez görüntülenen Bulut’un kızının tebessüm eden hali, herkesin yüzünü güldürdü.

 

Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin