Gelin adayı Hanife açıldı: İlk poz havuzda


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
Gelin adayı Hanife açıldı: İlk poz havuzda

Katıldığı izdivaç programıyla adını duyuran daha sonra ise gündemde kalabilmek için sosyal medya hesabından ilginç paylaşımlar yapan ve son olarak da baş örtüsünü atan Hanife Gürdal, ilk iş olarak sosyal medya hesabından havuz pozu verdi. Hanife'nin bazı takipçileri fotoğrafı beğenirken bazı takipçileri ise eleştiri yağmuruna tuttu.

Takip Et

Gelin adayı Hanife Gürdal açıldı ve ilk pozunu havuzda verdi..

İzdivaç programıyla adını duyuran, kendisine yapılan sayısız ilişki teklifini redden Hanife Gürdal, sosyal medya hesabından havuza girdiği anların fotoğrafını takipçileriyle paylaştı.

Gelin adayı Hanife açıldı: İlk poz havuzda
Gelin adayı Hanife açıldı: İlk poz havuzda

İLK POZ HAVUZ BAŞINDAN..

İzdivaç programındaki tavırlarından dolayı dikkat çeken, programdan sonra da paylaşımları ve yaptıklarıyla gündemdeki yerini koruyan Hanife Gürdal, radikal bir kararla başörtüsünü çıkarma kararı almıştı. Gelin adayı Hanife şimdi de sosyal medya hesabından yayınladığı havuz pozuyla adından söz ettirdi.

TAKİPÇİLERİNİ İKİYE BÖLDÜ

Hanife'nin fotoğrafını bazı takipçileri beğenirken bazı takipçileri ise eleştiri yağmuruna tuttu. Hanife'nin bir takipçisi fotoğrafa, "Biz senin tesettürlü halini sevdik." ifadelerini kullandı. Başka bir takipçisi ise, "Çok güzel bir fotoğraf, çok güzelsin." dedi. Hanife son gelişmelerden sonra iki farklı görüşe sahip takipçileri arasında paylaşılamıyor..

Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin