Fatih Terim evine gönderildi


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
Fatih Terim evine gönderildi

Corona virüs testi pozitif çıkan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, 'durumu iyiye gidiyor' gerekçesiyle tedavi gördüğü hastaneden evine gönderildi. Bundan sonraki süreçte evdeki izolasyonun çok önemli olduğuna dikkat çeken Hastane yönetimince yapılan açıklamada 'Komisyon kararı ile hastanemizden taburcu edilmiştir..' denildi. Fatih Terim'den 'taburcu' sonrası ilk paylaşım geldi

Takip Et

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in test sonuçlarının pozitif olduğu ancak tedavisinin iyiye gitmesi sebebiyle tedavisinin kalan kısmını evinde sürdürmesine karar verildiği açıklandı.

Terim’in tedavi gördüğü hastaneden yapılan açıklamada, "Covid 19 teşhisi ile hastanemize yatan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, bugün yapılan kan ve tomografi tetkikleri sonucu, tedavisini gerçekleştiren Prof. Dr. Ferah Ece başkanlığındaki uzman hekimlerimizden oluşan komisyon kararı ile hastanemizden taburcu edilmiştir" ifadeleri kullanıldı.

FATİH TERİM'DEN İLK PAYLAŞIM GELDİ

Fatih Terim, “Tüm dünyanın geçtiği bir sınav bu... Kimimiz virüsle, kimimiz sabırla, kimimiz akıl ve izanla sınanıyoruz. Allah, herkesin sınavını, kalbine göre versin... Ben, bu sınavdan çok şey öğrenerek çıkacağım. Daha çok kıymet bilecek, karantina süreci sonrası aileme ve sevdiklerime daha çok vakit ayıracağım. Ürettiğim, katkı sağladığım her şeyin bana daha çok huzur vermesini sağlayacağım. Daha çok affedeceğim, daha az üzülmeye çalışacağım. Ne olur, imkanlarınız el verdiğince evinizde kalın ve kendinizi koruyup önlemlerinizi alın. Dün olduğu gibi bugünden sonra da ettiğim her duada, bu virüsle mücadele eden tüm savaşçılar ve hayatlarını, hayatlarımız için adayan tüm sağlık emekçileri olacak.“ ifadelerini kullanarak sözlerine devam etti.

Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin