Fatih Portakal'dan Kılıçdaroğlu'na Andımız tepkisi: Cesaretsiz..


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
Fatih Portakal'dan Kılıçdaroğlu'na Andımız tepkisi: Cesaretsiz..

FOX Ana Haber'in başarılı sunucusu Fatih Portakal partisinin grup toplantısında konuşan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu sert sözlerle eleştirdi. Andımız' meselesine girme cesareti gösteremeyen bir ana muhalefet lideri var TR'de. CHP liderinin gerekçesi ne olabilir ki acaba? Olsa olsa oy kaygısı ve esas olan cesaretsizlik' diye yazdı.

Takip Et

Fox TV haber spikeri Fatih Portakal, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun partisinin grup toplantısında konuştuğu dakikalarda dikkat çeken bir tweet attı.

'KONUŞMA METİNLERİNİ KİM HAZIRLIYOR?'

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarını yetersiz bulduğunu belirten Portakal, 'Meclis'te CHP Lideri konuşuyor flaş olarak verebilecek henüz daha etkili cümlesi yok. CHP'de bu konuşma metinlerini kim hazırlıyor?' diye sordu.

'GEREKÇESİ NE OLABİLİR ACABA?'

Kılıçdaroğlu'nu Danıştay'ın 'Öğrenci Andı' kararı sonrası başlayan tartışmalarla ilgili açıklama yapmasına da tepki gösteren Portakal, ''Andımız' meselesine girme cesareti gösteremeyen bir ana muhalefet lideri var TR'de. CHP liderinin gerekçesi ne olabilir ki acaba? Olsa olsa oy kaygısı ve esas olan cesaretsizlik' diye yazdı.

İşte Portakal'ın o paylaşımları;

Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin