Fatih Portakal'dan Kılıçdaroğlu'na, Akşener göndermesi


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
Fatih Portakal'dan Kılıçdaroğlu'na, Akşener göndermesi

İYİ Parti Lideri Meral Akşener'in, olağan üstü kurultayda kesin olarak aday olmayacağını açıklamasına, Fatih Portakal'dan çok konuşulacak bir yorum geldi. Portakal, "İsteneni veremedi koltuğu bırakması doğal." dedi. Portakal'ın bu mesajı, Kılıçdaroğluna bir gönderme olarak yorumlandı..

Takip Et

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, olağanüstü kurultayla ilgili olarak bugün yeni bir açıklama yaptı. Twitter hesabı üzerinden bir açıklama yapan Akşener, 'Kurultayda aday olmama kararım kesindir' ifadelerini kullandı. Fatih Portakal 'İsteneni veremedi koltuğu bırakması doğal.' ifadesi sosyal medya kullanıcıları tarafından çok konuşuldu.

'BAŞARILI SONUÇLAR İÇİN İLK ADIM OLACAK'

Akşener, 'Partimizin yoluna yeni bir yönetim ile devam etmesinin, hem partimizin kurumsallaşma sürecini tamamlayabilmesi, hem de önümüzdeki yerel seçimlerde geleceğinden emin olduğum başarılı sonuçlar için önemli bir ilk adım olduğu kanaatindeyim.' dedi.

'İSTENENİ VEREMEDİ KOLTUĞU BIRAKMASI DOĞAL'

Akşener'in kararına ünlü spiker Fatih Portakal'dan dikkat çeken bir yorum geldi. Portakal, 'Türkiye siyasetinde eşine az rastlanır karar Meral Akşener'in kesin dille aday olmayacağını açıklaması.Senaryosu önceden yazılmış hamle değilse doğru yapmış! İsteneni veremedi, koltuğu bırakması doğal; yapabilen gelsin anlayışı. Başarısızlığını göremeyen başka siyasilere yanıt gibi.' yazdı.

KEMAL KILIÇDAROĞLU'NA MESAJ GÖNDERDİ

Portakal'ın tweetindeki son cümle ise Kemal Kılıçdaroğlu'na mesaj olarak yorumlandı. Portakal, 'Başarısızlığını göremeyen başka siyasilere yanıt gibi.' yazdı.

Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin