Ethem Sancak'tan bomba itiraflar: ABD'nin desteğiyle iktidar olduk


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
Ethem Sancak'tan bomba itiraflar: ABD'nin desteğiyle iktidar olduk

Eski AK Parti MKYK üyesi ve iş insanı Ethem Sancak'tan bomba niteliğinde bir itiraf meydana geldi. Sancak 'İsrail ile barıştık. İsrail ile barışan hükümet Esad ile niye barışmasın?... Biz adam kesen birçok ülkeyle kardeşiz... Biz Amerikan’ın desteğiyle iktidara geldik. Taç giyen baş akıllanır.' ifadelerini kullandı..

Takip Et

Eski AK Parti MKYK üyesi ve iş insanı Ethem Sancak, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde düzenlenen ‘Türkiye’nin güvenliği ve NATO’ konferansında konuştu. Ethem Sancak, konuşması sırasında itiraf gibi açıklamalarda bulundu. Ethem Sancak, "Biz Amerikan’ın desteğiyle iktidara geldik" ifadelerini kullandı.

Sancak, şu şekilde konuştu:

"Biz Amerikan’ın desteğiyle iktidara geldik. Taç giyen baş akıllanır. One minute olayında rest çektik. Batının pranga sistemine kafa tutmaya başladık. Bunu devirebilmek için en son içimize sızdırdıkları FETÖ, 15 Temmuz darbesini yaptı. Biz milletimizin desteğiyle bunları yendik.

"NATO BİR KANSERDİR"

Aslında Türkiye NATO ve Batı ile sürekli savaş halinde. Şimdi NATO’ya girdik ve 70 yıldır NATO’nun bekçisiyiz. NATO’nun bütün 70 yılı boyunca bu ülkeye verdiği tek bir katkı var mı? Tabanca yapmamıza izin vermediler. NATO bizim içimizde geçmişte kalan bir kanserdir. Türkiye kanserini yenmek istiyorsa kanserini yenmelidir.

"NATO ŞEYTANİ BİR ÖRGÜTTÜR"

Geç bile kaldık. Biz çıkmasak da zaten onlar bizi atacak. Şu anda bize ambargo uyguluyorlar. Kendi savunma sanayimizi kendimiz yapmak istediğimiz için... Ben BMC’de Altay tanklarını yapmaya çalıştım. Her şey hazır. Motor yok. Motoru Almanlar verecekler ama Almanlar bunların korkusundan motoru vermiyorlar. NATO bu prangayı kırmamak için oluşturulmuş bir şeytani örgüttür.

İSRAİL İLE BARIŞAN TÜRKİYE, ESAD İLE NEDEN BARIŞMASIN... BAE ile kanlı bıçaklıydık...

Türkiye, Rusya ve İran bir olalım; Amerika’yı Suriye’den çıkaralım. Suriye’nin toprak bütünlüğünü sağlayalım.

- Tayyip Erdoğan ile Esad birbirine düşman diye Suriye ile Türkiye neden birbirine düşman olsun?

- Esad çok adam kesti. Biz adam kesen birçok ülkeyle kardeşiz.

- İsrail ile barıştık. İsrail ile barışan hükümet Esad ile niye barışmasın?

- Birleşik Arap Emirlikleri ile biz kanlı bıçaklıydık. Şimdi bizimle beraberler.

"UYGURLARIN REFAH SEVİYESİ YOZGAT'TAKİLERDEN 3 KAT İYİ"

Ben kendim gittim gördüm. Kapatılan tek bir cami yok. Uygur bölgesinde yaşayan Uygurların refah seviyesi bizim Yozgat’ta yaşayan insanlarımızın refah seviyesinden 3 kat daha yüksektir.

Git gör. Bunlar Amerikan ajanlarının dezenformasyonudur. Batı medyası ve CIA’nın ajanlarıdır. Çok merak ediyorsanız sizi göndereyim. Bölge bölge, atlayın gidin.

Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin