Entarili gerici Ali Edizer, Sağlık Bakanlığı'na dava açıyor


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
Entarili gerici Ali Edizer, Sağlık Bakanlığı'na dava açıyor

Skandal paylaşımlarıyla tüm Türkiye'nin tepkisini toplayan, erkeklere boşanmak yerine ikinci eş tavsiyesinde bulunan, Menzil Tarikatı mensubu olduğu öne sürülen ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın talimatıyla tabiplik görevinden atılan Dr. Ali Edizer, açıklama yaptı

Takip Et

Eski adıyla GATA, yeni adıyla Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde başhekim yardımcısı olarak görev yapan Dr. Ali Edizer, medeni kanunu hedef alan, erkeklere ikinci eş tavsiyesinde bulunması nedeniyle önce görevinden uzaklaştırılmış, ardından da, meslekten el çektirilmişti. 

İLGİLİ HABER

'HER ŞEY SADECE ALLAH İÇİN'

Bir dönem eski Sağlık Bakanı Recep Akdağ’ın da özel kalem müdürlüğünü yapan Edizer yaptığı açıklamada, "Susmamı, bir kenara çekilmemi tavsiye eden iyi niyetli kardeşlerime teşekkür ederim. Amma: İki yıldır emekli olayım, diyordum, şimdi vazgeçtim. Hukuk dairesinde sonuna kadar mücadele edeceğim. Her şey sadece Allah'ın (cc) dilemesiyle olur…" ifadelerine yer verdi.

BİZİMLE MEZARA GİDER

Bu açıklamanın ardından yeni bir paylaşım daha yapan Edizer, "Açığa alınmak derken?' Bizim açıkta olması gereken her şeyimiz açıktaydı zaten. Kapalı olması gereken de bizimle mezara gider; yaverliğimizin sırları gibi" dedi.

İLGİLİ HABER
Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin