Devran Çağlar hayatını kaybetti


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
Devran Çağlar hayatını kaybetti

Devran Çağlar bugün geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Özellikle 90'lı yıllara damgasını vuran ünlü şarkıcısı Devran Çağlar'dan bir süredir haber alamayan yakınları, Maltepe’de yaşadığı evinde cansız bedenine ulaştı.

Takip Et

Arabesk şarkıcısı Devran Çağlar (56), Maltepe'de yaşadığı rezidansta ölü bulundu. Çağlar'dan bir süredir haber alamayan yakınları, Çağlar'ın çalıştığı iş yeri sahibine ulaştı. Ünlü şarkıcının yaşadığı Maltepe'deki rezidansa gelen yakınları, çilingir yardımıyla kapıyı açtı. Yapılan incelemede Çağlar’ın hayatını kaybettiği belirtildi.

Devran Çağlar hayatını kaybetti
Devran Çağlar hayatını kaybetti

Savcının incelemelerinin ardında Dağlar’ın cenazesi Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Ünlü sanatçıyla ilgili acı haberi sahne alacağı mekan da sosyal medya hesabından duyurdu. Mesajda, “Değerli sanatçımız, canımız DEVRAN ÇAĞLAR Hakkın Rahmetine kavuşmuştur. Dualarımız bir olsun, dileğimiz tek olsun, mekanın cennet olsun. Tüm sevenlerinin başı sağ olsun..” ifadelerine yer verildi.

Devran Çağlar hayatını kaybetti
Devran Çağlar hayatını kaybetti

Geçmişte büyük bir üne sahip olan Çağlar 3 sinema filminde de rol aldı. İşte Devran Çağlar hakkında merak edilenler…

DEVRAN ÇAĞLAR KİMDİR?

Devran Çağlar, 1963 yılında Adana'da dünyaya geldi.

Albümleri, Seni Unutamadım, Kırık Hançer, Sahte Sevgililer, Gönlüm Senindir, Gittin, Devran Çağlar 96, Öldürürüm Kendimi, Ayrıldık. Bir Kadın Yüzünden, İtirazım Var ve Acılar İçinde sinema filmlerinde de rol almıştır.

Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin