Sosyal Medyadan yardım istedi: Demet Akalın'ın eşi Okan Kurt rehin alındı


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
Sosyal Medyadan yardım istedi: Demet Akalın'ın eşi Okan Kurt rehin alındı

Şarkıcı Demet Akalın'ın eşi Okan Kurt, iddiaya göre AKP'li Cumhurbaşkanı REcep Tayyip Erdoğan'ın berberi olduğu öne sürülen yan komşusu tarafından rehin alındı. Akalın instagram'da paylaştığı hikayede "Şu an İzmir Havaalanı’ndan dönmeye çalışıyorum. Hirağan’da yan tarafla kavga olmuş ve Okan Kurt’u çıkartmıyorlarmış dışarı. İÇeri polis de giremiyormuş.." dedi. Olayın ardından açıklama yapan Okan Kurt ise kendisi içeriden çıkarmayan kişinin Cumhurbaşkanının berberi olduğunu söyledi.

Takip Et

Şarkıcı Demet Akalın, sosyal medya hesabından paylaştığı hikayelerde eşi için yardım istedi.

Sahibi olduğu Hirahan Restoran’da yan komşusuyla kavga eden Okan Kurt’un dışarı çıkartılmadığı ve polisin de içeri girmesine izin verilmediğini ifade eden Akalın, Şu an İzmir Havaalanı’ndan dönmeye çalışıyorum. Hirağan’da yan tarafla kavga olmuş ve Okan Kurt’u çıkartmıyorlarmış dışarı. Polisi sokmuyorlarmış dükkanın içine. Nerede yaşıyoruz biz? Nerede yaşıyoruz, Beykoz emniyeti nerede? Nerede yani bu polisler? Anlayamadım yani. Bu videoyu atmak zorunda kaldım. Bu nasıl bir şey ya? Böyle bir şey olabilir mi? ‘Çıkartmayacağız Okan Kurt’u o dükkandan’. Nasıl oluyor bu işler?​” dedi.

Akalın ikinci paylaştığı hikayesinde “Bütün basındaki arkadaşlarımdan da rica ediyorum. Adamın can güvenliği yok yani. Bir inin bakalım Hirağan’a, ben yoldayım. Ben de gideceğim kadın başıma. Hangi sokağı kapatıp, kimi dükkana almıyorlar göreceğiz. Polisi tutuyor adamlar. Polisin içeri girmesine izin vermiyorlar” ifadelerini kullandı.

"CUMHURBAŞKANININ BERBERİYMİŞ"
Olayın ardından açıklama yapan Okan Kurt, kendisi içeriden çıkarmayan kişinin Cumhurbaşkanının berberi olduğunu söyledi. 

Kurt, açıklamasında, "Bu sokak, mahalle bizim, buradan gideceksiniz diyorlar... Beni içeriden çıkarmayan adam Cumhurbaşkanının Berberiymiş. Babamın arabasını parçalamışlar, kardeşimin üzerine yürümüşler" ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin