Covid-19'dan hayatını kaybeden Dr. Yavuz Kalaycı'nın son mesajı


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
Covid-19'dan hayatını kaybeden Dr. Yavuz Kalaycı'nın son mesajı

İstanbul’da Eyüpsultan Nişanca Aile Sağlığı Merkezi hekimlerinden Yavuz Kalaycı koronavirüs (Covid-19) nedeniyle hayatını kaybetti. Dr. Kalaycı, yoğun bakımdayken anne ve babasının da yine virüs nedeniyle hayatlarını kaybettiği ortaya çıktı. Kalaycı’nın son mesajı ise, “Kızlarım küçük sahip çıkarsınız değil mi?” oldu…

Takip Et

Önceki gün Covid-19 nedeniyle hayatını kaybeden Dr. Yavuz Kalaycı'nın son mesajı ortaya çıktı. Doktor bir arkadaşına söylediği 'Kızlarım çok küçük, sahip çıkarsınız değil mi' sözleri yürekleri dağladı.

İKİ ÇOCUK BABASIYDI
Bugün ise yaşamını yitiren Kalaycı ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. 56 yaşındaki Kalaycı’nın önce babası, sonra annesi ve ardından da kendisi koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. İki çocuk babası 56 yaşındaki Kalaycı’nın ise virüsün beynine sıçraması nedeniyle 10 gün boyunca uyutulduğu ve bu esnada anne ve babasının yaşamını yitirdiği öğrenildi.

Covid-19'dan hayatını kaybeden Dr. Yavuz Kalaycı'nın son mesajı
Covid-19'dan hayatını kaybeden Dr. Yavuz Kalaycı'nın son mesajı

YÜREK YAKAN PAYLAŞIM
Yeni tip koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden doktor Yavuz Kalaycı’nın meslektaşı Doç. Dr. Erdinç Nayır’ın, sosyal paylaşım sitesinden yaptığı paylaşım yürekleri yaktı. Nayır yaptığı paylaşımda, “Bugün bir doktor arkadaşımız coronavirüsten dolayı hayatını kaybetti. Aynı sebeple annesini, babasını ve kardeşini kaybeden Dr. Yavuz Kalaycı’nın son mesajı: ‘Kızlarım küçük, sahip çıkarsınız değil miSiz hala evde sıkılıyor musunuz?” dedi.

Tıpkı babası ve annesi gibi virüse yenik düşen Kalaycı’nın ölümünün ardından da üst üste başsağlığı mesajları paylaşıldı. İstanbul Tabip Odası da yayınladığı mesajda, “Cerrahapaşa Tıp Fakültesi mezunlarından Eyüpsultan Nişanca Aile Sağlığı Merkezi’nde aile hekimi olarak görev yapan meslektaşımız Dr. Yavuz Kalaycı’yı, Kovid-19 nedeniyle kaybetmenin büyük üzüntüsü içindeyiz. Değerli meslektaşımızın ailesi başta olmak üzere yakınlarının derin acısını paylaşıyor, tüm hekim camiasına başsağlığı diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin