Cem Uzan: Cumhurbaşkanlığına adayım


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
Cem Uzan: Cumhurbaşkanlığına adayım

Cem Uzan, katıldığı canlı yayında Cumhurbaşkanlığı adaylığına ilişkin, 'Kanuni sorunlar çözülürse adayım..' dedi. Cem Uzan, kendisine dönük "İktidar tarafından getirilecek ve oyları bölecek" şeklindeki iddialara yanıt verdi. Uzan Genç Parti hiçbir zaman bölen olmadı, olmayacak" diye konuştu..

Takip Et

Uzan; gündeme ve ekonomiye dair açıklamalarda bulundu.

Akdemir’in “Cem Uzan Cumhurbaşkanı adayı mı” sorusuna da yanıt veren Uzan, “Şu andaki kanuni sorunlar çözülmeden bu sorunuza cevap veremem ama çözülürse adayım” ifadelerini kullandı.

Daha önce sağlığını ve ailesini öne sürerek bir daha siyasete dönmeyeceği sözleri hatırlatılan Uzan, “Sadece ölüler ve aptallar fikirlerini değiştirmez” diye konuştu.

HANGİ İTTİFAKTA YER ALACAK

Cem Uzan, kendisine dönük "İktidar tarafından getirilecek ve oyları bölecek" şeklindeki iddialara yanıt verdi. Uzan, "Şu anda iki ittifak var. Üçüncü bir ittifakın oluşması da kuvvetli bir ihtimal. Genç Parti bu ittifaklardan birinde yer alacak. Hangisinde yer alma ihtimalinin daha yakın olduğunu da bu soruyu yönelten vatandaşlarımıza sorayım ve soruya soruyla cevap vereyim. Genç Parti hiçbir zaman bölen olmadı, olmayacak" diye konuştu.

Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin