Bay Kemal beklenen videoyu paylaştı: Sözümdür


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
Bay Kemal beklenen videoyu paylaştı: Sözümdür

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu merakla beklenen açıklamayı yaptı.. Kılıçdaroğlu beklenen paylaşımını “Birkaç ay araç almayı ertelerseniz, Bay Kemal olarak sözümdür: İkinci el araba parasına, sıfır araba aldıracağım sizlere” sözleriyle yaptı.

Takip Et

Son dakika...

Bu akşam saat 22.00'yi işaret eden CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, herkesin merak ettiği açıklamayı sosyal medyadan yayınladı.

Twitter hesabından yaptığı açıklamayla bu akşam saat 22.00'yi işaret eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun ne açıklayacağı merak ediliyordu. Kılıçdaroğlu, merakla beklenen açıklamayı yaptı.

NE OLMUŞTU?
CHP lideri Kılıçdaroğlu, bir önceki paylaşımında suikast sonucu katledilen Necip Hablemitoğlu'nun eşi, akademisyen ve yazar, Prof. Dr. Şengül Hablemitoğlu'nun bir tweetini alıntılamış ve dikkat çeken ifadeler kullanmıştı.

"Mafyalar, yolsuzlar, 5’li çeteler, çantacılar, örgütler, uyuşturucu baronları, komisyoncular, soysuzlar… Size sesleniyorum" diyen Kılıçdaroğlu, "Hepinizin canı cehenneme" diyerek rest çekmişti.

"HER TARAFI LAĞIM KOKUSU SARDI"
Kılıçdaroğlu, paylaşımında şu ifadeleri kullanmıştı:

"Mafyalar, yolsuzlar, 5’li çeteler, çantacılar, örgütler, uyuşturucu baronları, komisyoncular, soysuzlar… Size sesleniyorum, hepinizin canı cehenneme! Her tarafı lağım kokusu sardı. Bu devleti sizden temizleyeceğiz. Pirüpak bir ülke bırakacağım gençlere. Mirasım bu olacak."

Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin