Bahçeli’den CHP’ye: Türk milletine kafa tutmanın akıbeti kafanın kopmasıdır


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
Bahçeli’den CHP’ye: Türk milletine kafa tutmanın akıbeti kafanın kopmasıdır

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Cumhuriyet Halk Partisi(CHP)’yi hedef göstererek, “Yenikapı’ya otomobil sergisi açacak kadar çıldıran kırık sandalyeliler nereye varmak istemektedir? Türk milletine kafa tutmanın akıbeti kafanın kopmasıdır, terör örgütünü bekleyen son da budur. CHP yönetimi de terör örgütüyle ortaklığından bir an önce vazgeçmelidir.

Takip Et

MHP Genel Başkanı Bahçeli, Bayburt’ta konuştu.

Bahçeli’nin açıklamalarından satır başları:

“Tarihin en parlak dönemlerimizde bile sorunlarımız olmuştur, önümüze taş koyanlar her zaman bulunmuştur. Adına demokrasi derler, terör örgütünün emellerine perde koyarlar. İhanet, imanın karşısında duramaz, zaferler susanın ve sövenin değil nice badireden çıkan Türk halkına yazılmıştır. CHP, emperyalizmin gece bekçisi, Türkiye düşmanlarının kule nöbetçisidir.”

Ekrem İmamoğlu’ndan dikkat çeken ‘kırık sandalye’ açıklaması! Sandalye bilinçli mi kırıldı?

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP’yi eleştirerek, “Bugünkü CHP, Atatürk’ün CHP’siyle yollarını ayırmış, Kandil muhipliğine, Pensilvanya muhbirliğine soyunmuştur. CHP, emperyalizmin gece bekçisi, Türkiye düşmanlarının kule nöbetçisidir. Karşımızdaki CHP siyaseti, tarihsel çizgisinden vahim bir sapma haline delalettir. Bu CHP’nin aklı kiralık, siyaseti rehinli, istikameti aşırı risklidir.” ifadelerini kullandı.

“Türk milletine kafa tutmanın akıbeti kafanın kopmasıdır”
Yenikapı’ya otomobil sergisi açacak kadar çıldıran kırık sandalyeliler nereye varmak istemektedir? Türk milletine kafa tutmanın akıbeti kafanın kopmasıdır, terör örgütünü bekleyen son da budur. CHP yönetimi de terör örgütüyle ortaklığından bir an önce vazgeçmelidir.”

“Anaların haklı gözyaşları CHP ve HDP’yi zora sokmuştur. CHP itiraz etse de sıra Fırat’ın doğusuna gelmiştir. Türk milleti zilleti muhakkat alt edecektir, bunun başka çaresi yoktur. Sığınmacı akınıyla ülkemizi tehdit edenler ters köşeye yatacaktır. Cumhur İttifakkı’nı siyasi hesap yapmadan, inançla ve samimiyetle yaşatacağız.”

Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin