Alanya'da mezarlık tuvaletinde tavuklara tecavüz edildi!

Haber Oku Haber Oku / Şehir: Genel
Alanya'da mezarlık tuvaletinde tavuklara tecavüz edildi!

Yine hayvanlara yönelik kahreden haber.. İnsanlık dışı olayın yaşandığı yer yine Alanya.. Alanya Hacıbaba Mezarlığı tuvaletine ihtiyaç gidermek için giren bir vatandaş, tuvalet kabinlerinden birinin kanlar içerisinde olduğunu fark etti. İçeri giren vatandaş tuvalette, tecavüz edildiği belli olan 2 tavuk olduğunu gördü. Gördükleri karşısında kanı donan vatandaş, Tavukların genital bölgelerinin parçalanmış, bir tanesi tuvalet içinde can çekişirken diğeri yanında korkudan pusmuş vaziyette bekliyordu. Her ikisinin de -muhtemelen iç organ parçalanması sonucu- genital gölgelerinden kan akıyordu.. sözleriyle, şahit olduğu dehşeti sosyal medya hesabından paylaştı.. İki tavuğunda ilerleyen saatlerde öldükleri öğrenildi.. İnsanlık dışı olay hayvanseverleri isyan ettirdi.. Alanya yine geçtiğimiz haftalarda 50'den fazla kedi ve köpeğin tecavüz edilip işkence edilerek öldürülme' vahşetiyle Türkiye gündemine gelmişti..

Antalya'nın Alanya ilçesi Hacıbaba Mezarlığı tuvaletine ihtiyaç gidermek için giren bir vatandaş insanlık dışı bir vahşete şahit oldu.. İlk tespitlere göre tecavüz edilidği belli olan 2 tavuk, genital kısımları ve iç organları parçalanmış vaziyette, kanlar içerinde tuvalet içinde can çekişirken bulundu.. 

Alanya Tavuklara Tecavüz Mezarlık Hacıbaba

Tuvaletin içerisinde can çekişen ve dışlık kısmı ve iç organları tamamen parçalanmış kanlar içinde duran bir tavuğu, yanında ise yine iç organ parçalanması nedeniyle genital bölgesinden kan gelen bir başka tavuğu gören vatandaş korkunç olayı sosyal medya hesabından paylaştı.

Vahşetin yaşandığı mezarlık tuvaletine giden hayvanseverler, can çekişmekte olan ağır yaralı tavuğun olay yerinde, diğer tavuğun da ilerleyen saatlerde öldüğünü belirtti.. 

Alanya Tavuklara Tecavüz Mezarlık Hacıbaba

Geçtğimiz haftalarda yine hayvanlara ynelik benzer vahşet haberiyle Türkiye gündemine gelen Alanya, sosyal medyada kısa sürede yayılan ve infiale yol açan korkunç olay sonrası isyan etti.

Alanya Tavuklara Tecavüz Mezarlık Hacıbaba

"GÖRÜNCE DEHŞETE DÜŞTÜ.. TECAVÜZ EDİLMİŞ"

İlk tespitlere göre tecavüz edildiği belli olan tavukları tuvaltte bulan Fikret Ceylan isimli vatandaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, 'Bugün tavuklara tecavüz edenler yarın çocuklarımıza da bunu yapabilir... Bu insanlık dışı olayı yapanların bir an önce bulunup en ağır şekilde cezalandırılmalarını istiyorum..' dedi.. 

İşte Ceylan'ın sosyal medya hesabından yaptığı infiale yol açan o vahşet olay; Burası Alanya Hacı Baba Mezarlığı tuvaleti, sanırım bu hayvancıklara tecavüz edilmiş ve oraya bırakılmış.. Görünce dehşete düştüm.. bu gün bu hayvanlara tecavüz edenler yarın çocuklarımıza da bunları yapabilir.. Lütfen çocuklarımıza dikkat edelim...Özellikle bu mezarlık civarında ikamet edenler..

Alanya Tavuklara Tecavüz Mezarlık Hacıbaba

İLGİLİ HABERSıradaki Haber Yükleniyor...