AKP Genel Başkanvekili Kurtulmuş: 2023 seçimleri aslanın ağzında


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
AKP Genel Başkanvekili Kurtulmuş: 2023 seçimleri aslanın ağzında

AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, 2023 seçimleri için "2023 seçimleri açık söylüyorum aslanın ağzındadır. Bunun için çok güçlü çalışmak zorundayız" dedi.

Takip Et

AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AKP Gaziantep İl Danışma Meclisi Toplantısı'na katıldı. Kurtulmuş, toplantıda partililere hitap etti.

'2023 SEÇİMLERİ AÇIK SÖYLÜYORUM ASLANIN AĞZINDADIR'

Numan Kurtulmuş, 2023 seçimlerine çok güçlü çalışılmasını istedi. Kamuoyu yoklamalarında AKP'nin en yakın rakiplerinin önünde olduğunu savunan Kurtulmuş, şöyle devam etti:

"Çok fazla süre kalmadı. Haziran 2023'e kadar gayretle çalışmak için kararlılık ve mücadele sizdedir. Mahalle mahalle, köy köy, sokak sokak gezerek bu meseleyi anlatacağız. 2023 seçimleri açık söylüyorum; aslanın ağzındadır. Bunun için çok güçlü çalışmak zorundayız. Şu anda bütün kamuoyu anketleri hani diyorlar ya kendileri birinci olmuş. Şu anda kamuoyu yoklamalarında AK Parti açık ara öndedir. En yakın rakibinden 10-12 puan öndedir. En azıyla söylüyorum bunu. Ama elli artı bir gerekiyor ya her gün artı bir alarak yolumuza devam edeceğiz. Üyelerimize gideceğiz. Yeni üyeler kaydedeceğiz."

2023 seçimlerinde Gaziantep'ten çok daha yüksek oy oranı istediklerini söyleyen Kurtulmuş, "Gaziantep'te Türkiye ortalamasının 10 puan üstünde yüzde 64 civarında oyla sayın Cumhurbaşkanımızı, Cumhurbaşkanı olarak seçtiniz. Şimdi burada kararlılıkla söz vereceğiz. 2023'te Cumhurbaşkanımıza çok daha yüksek bir oyla yeniden Cumhurbaşkanı seçeceğiz. 2023'e kadar ana stratejimiz ve ana hedefimiz gönüllere girdiğimiz vatandaşlarımızın gönüllerinden düşmemeyi başarmaktır. Gönüllere girmek zordur gönüllerden düşmemek ise çok daha zordur. Bu yüzden çok daha fazla çalışacağız. Vatandaşımızı dinleyeceğiz ve yanında olacağız" diye konuştu. 

AKP Genel Başkanvekili Kurtulmuş: 2023 seçimleri aslanın ağzında
AKP Genel Başkanvekili Kurtulmuş: 2023 seçimleri aslanın ağzında
Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin