Adana'da vahşet: Canan Canpolat isimli genç kızı bıçakladılar


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
Adana'da vahşet: Canan Canpolat isimli genç kızı bıçakladılar

Adana'da kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce Sırt, göğüs, kollar ve bacaklarından defalarca bıçaklanan 24 yaşındaki Canan Canpolat, ağır yaralandı.

Takip Et

Olay, saat 04.00 sıralarında merkez Seyhan ilçesi İsmetpaşa Mahallesi TOKİ'de meydana geldi. TOKİ AS5-1/B Blok 8'inci kattaki dairede, henüz kimliği belirsiz kişi ya da kişilerin bıçaklı saldırısına uğrayan Canan Canbolat yaralandı.

"SIRTINDAN VE KALBİNDEN BIÇAKLADILAR"

Sırt, göğüs, kollar ve bacaklarından aldığı ondan fazla bıçak darbesiyle kanlar içinde yere yığılan Canbolat, bu sırada evde bulunduğu öne sürülen Erhan A. ve ismi öğrenilemeyen bir kişi tarafından özel araçla Seyhan Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Vücudundaki çok sayıda bıçak yarası nedeniyle aşırı kan kaybeden ve ameliyata alınan Canbolat'ın durumunun ağır olduğu belirtildi.

İKİ KİŞİ GÖZLATINA ALINDI

Kadını hastaneye getiren iki kişiyi gözaltına alan polis, olayın yaşandığı apartman ve dairede inceleme yaptı. Canbolat'ı kimin neden bıçakladığını ve olayın yaşandığı apartman dairesinin kime ait olduğunu araştıran polis, soruşturmaya çok yönlü olarak devam ediyor.

Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin