Acı tablo: 13 yaşındaki çocuğu bacağından vurdular!


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
Acı tablo: 13 yaşındaki çocuğu bacağından vurdular!

Şiddet içeren diziler, silah kullanımı ve şiddetin geldiği acı tablo... 13 yaşındaki çocuğu bacağından vurdular... Adana'da yolda yürüyen 13 yaşındaki Muhammet Ç., kimliği belirsiz kişilerin tabancalı saldırısında bacaklarından yaraladı.

Takip Et

NASIL BU HALE GELDİK DEDİRTEN HABERİN DETAYLARI ŞÖYLE;

Adana'nın Seyhan ilçesi Ziyapaşa Mahallesi 67012 Sokak'ta yürüyen 13 yaşındaki Muhammet Ç.'nin yanına yaklaşan kimliği belirsiz kişiler, tabancayla ateş açıp, kaçtı. Saldırıda bacağından yaralanan çocuk, yakınları tarafından Seyhan Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Burada ilk müdahalesi yapılan Muhammet Ç., daha sonra özel hastaneye sevk edildi. Şüphelileri yakalamak için bölgeyi abluka altına alan polis, eşkale uygun birini olay yerinin yakınında kovalamaca sonucu yakalarken, saldırıda kullanıldığı düşünülen tabanca ise yine olay yerinin yakınındaki otomobilin altında atılı halde bulundu. 

ŞİDDET İÇEREN DİZİLER VE KÖTÜ ÖRNEKLER

Yine önceki gün meydana gelen bir diğer olay da, bir okulda meydana gelmiş ve küçük yaştaki çocukların zorla telefonlarını ve paralarını gasp edip haraca bağlayan yaşları 18'den küçük 2 çocuk polis tarafından yakalanmış, ve bu çocuklarını boyun bölgelerinde, gençlere ve çocuklara kötü örnek olduğu gerekçesiyle eleştirilen Çukur dizisi oyuncularının vücudundaki dövlerden olduğu görülmüştü..

Olaya karışan diğer şüphelileri yakalamak için çalışma başlatan polis, soruşturmaya devam ediyor.

Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin