Abdullah Şevki'nin Zümrüt Apartmanı kitabında iğrenç satırlar


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
Abdullah Şevki'nin Zümrüt Apartmanı kitabında iğrenç satırlar

Abdullah Şevki adlı yazarın Kurgu Kültür Merkezi Yayınları’ndan çıkan kitabında bir çocuğun istimara maruz bırakılmasının anlatıldığı ‘öykü’ tepki topladı. Şevki’nin 2013 yılında çıkan kitabı hakkında barolar birliği harekete geçti. Kitap hakkında suç duyurusu yapmaya hazırlanan avukatlar toplatılması için de başvuruda bulunacak.

Takip Et

Abdullah Şevki'nin yazdığı Zümrüt Apartmanı kitabını okuyanlar büyük şoka uğradı! Zümrüt Apartmanı kitabı pedofili içeren cümleleri büyük tepki çekti! Küçük çocuklara yönelik cinsel imalar içeren Zümrüt Apartmanı kitabı internette araştırılıyor! Abdullah Şevki kimdir, Zümrüt Apartmanı kitabında nasıl ifadeler yer alıyor?

Kurgu Kültür Merkezi Yayınları tarafından yayınlanan Zümrüt Apartmanı kitabı büyük tepki çekiyor! İnternette, sosyal medyada bir anda gündem olan kitap Abdullah Şevki tarafından yazıldı! İçerisinde "pedofili" içerdiği cümleleri tepki çeken kitapta neler yazıyor? Cinsel içerikli cümlelerle büyük tepki çeken Abdullah Şevki, Zümrüt Apartmanı kitabıyla yerden yere vuruluyor. İşte Abdullah Şevki'nin tepki çekmesine neden olan o satırlar...

İLGİLİ HABER

ZÜMRÜT APARTMANI KİTABI TEPKİ ÇEKTİ, O SATIRLAR...

Zümrüt Apartmanı kitabının bir sayfasında küçük bir çocuk ile girilen cinsel ilişki şehvetli bir biçimde aktarılıyor. Zümrüt Apartmanı kitabını okuyan bir okurun internette bu satırları paylaşmasının ardından hem kitaba hem de yazarı Abdullah Şevki'ye tepki yağdı. Birçok internet sitesinde satışa sunulan Zümrüt Apartmanı kitabının raflardan kaldırılması için change.org üzerinden imza kampanyası başlatılacağı öğrenildi.

 

Peki Zümrüt Apartmanı kitabında neler yazıyor? İşte O yazılar...

Abdullah Şevki'nin Zümrüt Apartmanı kitabında iğrenç satırlar
Abdullah Şevki'nin Zümrüt Apartmanı kitabında iğrenç satırlar
Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin