ABD Başkanı Donald Trump ve eşi Covid-19'a yakalandı


yayincilar/haber-oku/haber-okux60.jpg Kaynak: Haber Oku
ABD Başkanı Donald Trump ve eşi Covid-19'a yakalandı

Danışmanı Hope Hicks'in yeni tip koronavirüse (Covid-19) yakalanmasının ardından, kendisinin ve eşi Melania Trump'ın test sonuçlarını beklerken, karantina sürecine başlayacağını duyuran ABD Başkanı Donald Trump'ın testi pozitif çıktı.

Takip Et

Corona virüsü dünya genelinde can almaya devam ederken, salgının merkez üssü ABD’de Başkan Donald Trump da hastalığa yakalandı.

ABD Başkanı Donald Trump, yakın danışmanlarından Hope Hicks'in yeni tip koronavirüse (Covid-19) yakalandığını doğrulayarak, kendisi ve eşi Melania Trump'ın da test yaptırdığını, sonuçları beklediklerini duyurmuştu.

ABD Başkanı Donald Trump ve eşi Covid-19'a yakalandı
ABD Başkanı Donald Trump ve eşi Covid-19'a yakalandı

Trump, sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan yaptığı paylaşımda eşi Melania ve kendisinin Covid-19 test sonuçlarının pozitif çıktığını açıkladı.


Donald Trump, Fox televizyonunda katıldığı Sean Hannity'nin programında, basında Hicks'in Covid-19'a yakalandığına yönelik çıkan haberleri doğrulamıştı.

HİCKS İLE YAKIN TEMAS

Kendisinin ve eşi Melania Trump'ın Hicks ile yakın temas halinde olduğunu belirten Trump, "Hope her zaman maske takıyordu ama testi pozitif çıktı. Az önce test yaptırdım, Melania da yaptırdı. Karantinaya girip girmeyeceğimizi ya da virüse yakalanıp yakalanmadığımızı bilmiyorum. Ne olacağını göreceğiz." ifadelerini kullanmıştı.

Trump sonucu beklerken karantinada olacak

ABD Başkanı Trump, danışmanı Hope Hicks'in Covid-19'a yakalanmasının ardından, kendisinin ve eşi Melania Trump'ın test sonuçlarını beklerken, karantina sürecine başlayacağını duyurmuştu.

Kaynak: Haber Oku

Youtube Kanalımızı Takip Edin