SPORTS TV 19.06.2024 Yayın Akışı

SPORTS TV Televizyonunda Bugün Hangi Diziler ve Programlar var? 19.06.2024 tarihli SPORTS TV Yayın Akışı ve TV rehberi..

SPORTS TV Bugün Yayın akışı

SPORTS TV

19.06.2024 Yayın Akışı

  1. Futbol Center

    Tür: Spor Programı
    Açıklama: Birbirinden önemli liglerde oynanan kulüp ve milli takım maçları yorumlanıyor. 02:00 Tekrarlar Saat: 02:00 - 04:00 (120 dakika) Tür: Özet: Gün içerisinde yayınlanan programların tekrarları ekrana geliyor.
    Süre: Futbol Center isimli yayın 00:00 - 02:00 (120 dakika) sürecek
  2. Tekrarlar

    Tür:
    Açıklama: Gün içerisinde yayınlanan programların tekrarları ekrana geliyor.
    Süre: Tekrarlar isimli yayın 04:00 - 06:00 (120 dakika) sürecek
  3. İtalya Kadınlar Voleybol Ligi

    Tür: Voleybol
    Açıklama: İtalya Kadınlar Voleybol Ligi karşılaşması ekrana geliyor. 06:00 TP52 SÜPER SERİES Saat: 06:00 - 08:00 (120 dakika) Tür: Spor Programı Özet:
    Süre: İtalya Kadınlar Voleybol Ligi isimli yayın 06:00 - 08:00 (120 dakika) sürecek
  4. CAPPODOCİA ULTRA TRAİL

    Tür: Spor Programı
    Açıklama:
    Süre: CAPPODOCİA ULTRA TRAİL isimli yayın 08:00 - 09:00 (60 dakika) sürecek
  5. Sakarya MTB CUP

    Tür: Bisiklet
    Açıklama:
    Süre: Sakarya MTB CUP isimli yayın 08:00 - 09:00 (60 dakika) sürecek
  6. Dinamik Sabahlar

    Tür: Spor Programı
    Açıklama: Güne zinde başlamak isteyenler için bedensel hareketler...
    Süre: Dinamik Sabahlar isimli yayın 09:00 - 09:20 (20 dakika) sürecek
  7. Dinamik Sabahlar

    Tür: Spor Programı
    Açıklama: Güne zinde başlamak isteyenler için bedensel hareketler...
    Süre: Dinamik Sabahlar isimli yayın 09:00 - 09:20 (20 dakika) sürecek
  8. Pilates

    Tür: Spor Programı
    Açıklama: Pilates hakkında merak edilen her şey bu programda yanıt buluyor.
    Süre: Pilates isimli yayın 09:20 - 09:45 (25 dakika) sürecek
  9. Pilates

    Tür: Spor Programı
    Açıklama: Pilates hakkında merak edilen her şey bu programda yanıt buluyor.
    Süre: Pilates isimli yayın 09:20 - 09:45 (25 dakika) sürecek
  10. Yoga

    Tür: Spor Programı
    Açıklama: Birbirinden farklı yoga yöntemleriyle gündelik hayatın stresinden kurtulun!
    Süre: Yoga isimli yayın 09:45 - 10:45 (60 dakika) sürecek
  11. Yoga

    Tür: Spor Programı
    Açıklama: Birbirinden farklı yoga yöntemleriyle gündelik hayatın stresinden kurtulun!
    Süre: Yoga isimli yayın 09:45 - 10:45 (60 dakika) sürecek
  12. Dinamik Sabahlar

    Tür: Spor Programı
    Açıklama: Güne zinde başlamak isteyenler için bedensel hareketler...
    Süre: Dinamik Sabahlar isimli yayın 10:45 - 11:00 (15 dakika) sürecek
  13. Dinamik Sabahlar

    Tür: Spor Programı
    Açıklama: Güne zinde başlamak isteyenler için bedensel hareketler...
    Süre: Dinamik Sabahlar isimli yayın 10:45 - 11:00 (15 dakika) sürecek
  14. Pilates

    Tür: Spor Programı
    Açıklama: Pilates hakkında merak edilen her şey bu programda yanıt buluyor.
    Süre: Pilates isimli yayın 11:00 - 11:15 (15 dakika) sürecek
  15. 5. SET VNL ÖZEL

    Tür: Spor Programı
    Açıklama:
    Süre: 5. SET VNL ÖZEL isimli yayın 11:00 - 12:00 (60 dakika) sürecek
  16. Spor ve Çocuk

    Tür: Spor Programı
    Açıklama: Spor okulları ziyaret edilip, aileler ve onların çocuklarıyla keyifli sohbetler gerçekleştiriliyor.
    Süre: Spor ve Çocuk isimli yayın 11:15 - 11:30 (15 dakika) sürecek
  17. Yoga

    Tür: Spor Programı
    Açıklama: Birbirinden farklı yoga yöntemleriyle gündelik hayatın stresinden kurtulun!
    Süre: Yoga isimli yayın 11:30 - 12:00 (30 dakika) sürecek
  18. EuroFormula Open Almanya

    Tür: Otomobil Sporları
    Açıklama: EuroFormula yarışları ekrana geliyor.
    Süre: EuroFormula Open Almanya isimli yayın 12:00 - 13:00 (60 dakika) sürecek
  19. Mobil 1 The Grid

    Tür: Motor Sporları
    Açıklama: Hız, heyecan ve çekişme!
    Süre: Mobil 1 The Grid isimli yayın 12:00 - 13:00 (60 dakika) sürecek
  20. Road To Paris

    Tür: Spor Programı
    Açıklama:
    Süre: Road To Paris isimli yayın 13:00 - 14:00 (60 dakika) sürecek
  21. Road To Paris

    Tür: Spor Programı
    Açıklama:
    Süre: Road To Paris isimli yayın 13:00 - 14:00 (60 dakika) sürecek
  22. 5. Set VNL Özel

    Tür: Spor Programı
    Açıklama: Voleybol liglerinde oynanan maçlar yorumlanıyor.
    Süre: 5. Set VNL Özel isimli yayın 14:00 - 15:00 (60 dakika) sürecek
  23. 5. SET VNL ÖZEL

    Tür: Spor Programı
    Açıklama:
    Süre: 5. SET VNL ÖZEL isimli yayın 14:00 - 15:00 (60 dakika) sürecek
  24. Artı Futbol

    Tür: Spor Programı
    Açıklama: Futbol dünyasına dair birçok şey...
    Süre: Artı Futbol isimli yayın 15:00 - 16:00 (60 dakika) sürecek
  25. Futbol Center

    Tür: Spor Programı
    Açıklama: Birbirinden önemli liglerde oynanan kulüp ve milli takım maçları yorumlanıyor. 16:00 Stüdyo Hentbol Saat: 16:00 - 17:00 (60 dakika) Tür: Spor Programı Özet: Hentbolda haftanın panoraması...
    Süre: Futbol Center isimli yayın 15:00 - 16:00 (60 dakika) sürecek
  26. Stüdyo Hentbol

    Tür: Spor Programı
    Açıklama: Hentbolda haftanın panoraması...
    Süre: Stüdyo Hentbol isimli yayın 16:00 - 17:00 (60 dakika) sürecek
  27. Spor 360

    Tür: Spor Programı
    Açıklama: Atletizm, jimnastik, güreş dallarından sporcular ve yöneticiler konuk ediliyor.
    Süre: Spor 360 isimli yayın 17:00 - 18:00 (60 dakika) sürecek
  28. Süper Spor

    Tür: Spor Programı
    Açıklama: Canlı skorlar ve maç yorumları... 18:00 Futbol Center Saat: 18:00 - 19:00 (60 dakika) Tür: Spor Programı Özet: Birbirinden önemli liglerde oynanan kulüp ve milli takım maçları yorumlanıyor. 18:00 Süper Spor Saat: 18:00 - 19:00 (60 dakika) Tür: Spor Programı Özet: Canlı skorlar ve maç yorumları... 19:00 Cimnastik Her Yerde Saat: 19:00 - 20:00 (60 dakika) Tür: Jimnastik Özet: Seçkin konuklar, özel röportajlar ve şampiyonalardan görüntüler...
    Süre: Süper Spor isimli yayın 17:00 - 18:00 (60 dakika) sürecek
  29. Cimnastik Her Yerde

    Tür: Jimnastik
    Açıklama: Seçkin konuklar, özel röportajlar ve şampiyonalardan görüntüler...
    Süre: Cimnastik Her Yerde isimli yayın 19:00 - 20:00 (60 dakika) sürecek
  30. Gündem Atletizm

    Tür: Spor Programı
    Açıklama: Ülke ve Dünya atletizminin konuşulduğu programda özel röportajlar, sosyal medyaya yansıyan içerikler ve güncel haberler yer alıyor.
    Süre: Gündem Atletizm isimli yayın 20:00 - 21:00 (60 dakika) sürecek
  31. Gündem Atletizm

    Tür: Spor Programı
    Açıklama: Ülke ve Dünya atletizminin konuşulduğu programda özel röportajlar, sosyal medyaya yansıyan içerikler ve güncel haberler yer alıyor.
    Süre: Gündem Atletizm isimli yayın 20:00 - 21:00 (60 dakika) sürecek
  32. Tour of Antalya

    Tür: Bisiklet
    Açıklama: Uluslararası Bisiklet Birliği'nin takviminde yer alan Antalya Bisiklet Turu ekrana geliyor.
    Süre: Tour of Antalya isimli yayın 21:00 - 22:00 (60 dakika) sürecek
  33. Futbol Center

    Tür: Spor Programı
    Açıklama: Birbirinden önemli liglerde oynanan kulüp ve milli takım maçları yorumlanıyor. 22:00 İtalya Kadınlar Voleybol Ligi Saat: 22:00 - 00:00 (120 dakika) Tür: Voleybol Özet: İtalya Kadınlar Voleybol Ligi karşılaşması ekrana geliyor. 22:00 ATP ÇİN AÇIK MURRAY DİMİTROV Saat: 22:00 - 00:00 (120 dakika) Tür: Spor Programı Özet:
    Süre: Futbol Center isimli yayın 21:00 - 22:00 (60 dakika) sürecek