AKP'den erken seçim yanıtı: Değerlendirilir. CHP: Hodri Meydan


Haber Oku Kaynak: Haber Oku / Şehir: Genel
AKP'den erken seçim yanıtı: Değerlendirilir. CHP: Hodri Meydan

SON DAKİKA: MHP Lideri Bahçeli'nin Erken Seçim Açıklaması gündeme bomba gibi düştü.. Seçim çağrısına AKP ''Bahçeli'nin çağrısı yetkili organlarda değerlendirilir'' açıklaması yaparken, aynı dakikalarda CHP'de erken seçim çağrısına yanıt verdi: Hodri Meydan

Takip Et

AKP'DEN ERKEN SEÇİM AÇIKLAMASI: DEĞERLENDİRİLİR

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'dan Devlet Bahçeli'nin erken seçim açıklamasına ilk cevap geldi. Bozdağ açıklamasında "partinin yetkili organlarında değerlendirilir" dedi.

CHP ERKEN SEÇİM AÇIKLAMASI: HODRİ MEYDAN

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan MHP lideri Devlet Bahçeli'nin erken seçim açıklamasına "hodri meydan, biz her zaman hazırız" dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan açıklamasında "Hodri meydan, biz her zaman hazırız. Türkiye'nin sorunlarını çözecek tek yer millet iradesidir." diyerek sözlerinin devamında "Türkiye'nin hem içeride hem dışarıda iflas etmiş bir iktidar vardır, ekonomik anlamda ciddi sıkıntılar kapıya dayanmıştır, kurun ateşi düşmüyor, Türkiye hem içeride hem dışarıda yalnızlaşan bir sürece girmiş, 16 milyon yoksulu olan ülke. Konuşuruz tarihi, 26 Ağustos da olabilir, bir hafta önce de olur sonra da olur. Sandık çağrısına biz evet diyoruz, yalnız millet çözecektir. Yalnız şunu da millete anlatmak zorundalar. Bugüne kadar ülkeyi tek adam koalisyonuyla bu noktaya taşıyanlar, bu kararı alırken istişare ettiler mi etmediler mi bilmiyoruz. Bunu da aynı şekilde ortak karar olarak paylaşabilirlerdi, paylaşmadılar. Biz de merakla büyük ortağın, büyük aktörün Erdoğan'ın ne diyeceğini merak ediyoruz." ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER
Kaynak:

Youtube Kanalımızı Takip Edin