Saat Sezgin'i kocası öldürdü. 2 çocuğu 23 Nisan'da yetim kaldı


Haber Oku Kaynak: Haber Oku / Şehir: Genel
Saat Sezgin'i kocası öldürdü. 2 çocuğu 23 Nisan'da yetim kaldı

Adana Ceyhan'da 40 yaşındaki Saadet Sezgin, 43 yaşındaki kocası Davut Sezgin tarafından gece saatlerinde bıçaklanarak katledildi. Katil zanlısı koca, öldürdüğü eşinin başında sabaha kadar bekledikten sonra 112 acil sağlık hattını arayarak işlediği cinayeti 'intihar' olarak bildirdi. çiftin 8 ve 5 yaşlarındaki iki çocuğu ise 23 Nisan etkinlikleri yerine annelerinin katledilmesine tanık oldular..

Takip Et

Sezgin, polis ekipleri tarafından gözaltına alınırken, cinayet sırasında evde bulunan oğulları 8 yaşındaki G. ve 5 yaşındaki E., 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na annesiz girdi.

İlçe merkezindeki Hacı İbrahim Mahallesi'nde oturan Davut Sezgin, evinde gece tartıştığı eşi Saadet Sezgin'i vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakladı. Evden ayrılmayan Davut Sezgin, sabah 112'yi telefonla arayıp eşinin intihar ettiğini söyledi. Olay yerine gelen sağlık görevlilerinin Saadet Sezgin'in 8 bıçak darbesiyle öldürüldüğünü belirlemesi üzerine, polis ekipleri Davut Sezgin'i gözaltına aldı.

Olay yerinde yapılan incelemenin ardından Saadet Sezgin'in cesedi otopsi için Ceyhan Devlet Hastanesi morguna götürüldü. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na annesiz giren G. ve E.'ye ise yakınları sahip çıktı. Davut Sezgin'ini polisteki sorgusu devam ediyor.

DHA
Kaynak:

Youtube Kanalımızı Takip Edin